Otwarcie dużego salonu to koszt zaczynający się od 50 tys. zł. Na format shop in shop wystarczy 5 tys. zł.
Piątek
15.01.2016
Punkt sprzedaży i4-Mobile można otworzyć już za 5 tys. zł. Firma szuka też doradców biznesowych.
 

Firma i4-Mobile, partner sieci Play, działa na rynku telefonii komórkowej od ośmiu lat. Rok 2015 zamknęła z blisko 70 punktami sprzedaży w całym kraju. Oprócz tego utworzyła call center, które prowadzi sprzedaż usług dla klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracuje także z około 30 doradcami biznesowymi.
– Właśnie rozwój segmentu biznesowego jest teraz jednym z głównych celów naszej ekspansji – mówi Marek Małoń, właściciel i4 Mobile. – Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi osobami, które chciałaby pracować z klientem biznesowym, czyli firmami i osobami prowadzącymi działalności gospodarcze.

Współpraca na zasadzie doradcy biznesowego nie wymaga żadnych inwestycji finansowych. Doradcy zarabiają dzięki prowizjom od podpisanych umów. Tak jak wszyscy partnerzy i4-Mobile, w pakiecie otrzymują m.in. system informatyczny, bezpłatne wsparcie marketingowe, szkolenia rozwojowe i produktowe oraz zespół wsparcia w postaci regionalnego kierownika sprzedaży, wewnętrznego trenera i opiekuna merytorycznego.
– Oczywiście chętnie widzimy osoby, które przychodzą do nas z bazą klientów, ale jeśli ktoś jeszcze takowej nie posiada, także jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy – podkreśla Marek Małoń.

i4-Mobile zamierza również rozbudować sieć stacjonarnych punktów sprzedaży telefonów i usług telekomunikacyjnych. Zwłaszcza w mniejszych miastach, gdzie jeszcze nie ma sklepów Play.
– W takich lokalizacjach sprawdzi się nasz format shop in shop, czyli sklep w sklepie – zapewnia właściciel.
Tego rodzaju punkt można otworzyć w sklepie, gdzie sprzedaje się asortyment pokrewnej branży np. sprzęt komputerowy, ale też w biurze doradcy finansowego czy ubezpieczeniowego. Wystarczy 6 m2 powierzchni. Kwota inwestycji zaczyna się już od 5 tys. zł.

W sieci można też oczywiście otwierać duże, pełnoformatowe salony, wyłącznie z ofertą Play. W tym przypadku na inwestycję trzeba przeznaczyć minimum 50 tys. zł.
– Umożliwiamy współpracę w kilku formach równocześnie, można więc być jednocześnie doradcą biznesowym i otworzyć np. mały sklep – dodaje Marek Małoń.


 


POPULARNE NA FORUM

Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Play ma plan

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"! I am glad I found this site. Your blog site has introduced me the majority of the strategies...

4 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Proponuje skontaktować się z takimi firmami jak krismilton lub play4mix lub innymi. Rzecznik prasowy Play`a raczej nic nie pomoże w tej kwestii. Read manga online for free...

10 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018