Na początku franczyzobiorczyni Kobiety i Rozwód podpisuje z licencjodawcą umowę przedwstępną. Od tego momentu ma pół roku, aby zbudować firmę.
Sobota
16.01.2016
Panie, które zdecydują się na franczyzę firmy Kobieta i Rozwód, skorzystają z promocyjnej ceny opłaty licencyjnej. Można zaoszczędzić 15 tys. zł.
 

Firma Kobieta i Rozwód pomaga klientkom, które właśnie przechodzą przez procesy rozwodowe. Zapewnia im pomoc m.in. detektywów, psychologów, mediatorów, prawników. Wspiera kobiety na każdym etapie, począwszy od rad jak się ubrać na rozprawę, poprzez to jak się zachowywać w sądzie, kiedy zabierać głos, co mówić, jakie wnioski i kiedy składać. Oferta franczyzowa firmy jest skierowana do pań, które same przeszły przez podobne doświadczenia.
Są w trudnej sytuacji życiowej, a niejednokrotnie też finansowej. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić promocję. W tej chwili opłata licencyjna kosztuje nie 50 tys. zł, ale 35 tys. zł – mówi Krystyna Rek, właścicielka firmy Kobieta i Rozwód. – Drugi powód jest taki, że wraz z początkiem roku pojawiło się wiele możliwości uzyskania dofinansowania. Można się o nie starać np. w Urzędach Pracy czy z funduszy europejskich.

Z promocji skorzystają trzy pierwsze panie, które zdecydują się na podpisanie umowy franczyzowej.

W tej chwili działają trzy oddziały firmy. Na początku franczyzobiorczyni podpisuje z licencjodawcą umowę przedwstępną. Od tego momentu ma pół roku, aby zbudować firmę, znaleźć lokal (najlepiej blisko sądu), przejść szkolenia (na temat: pozyskiwania współpracowników, obsługi systemu i sposobu postępowania z klientkami) i stworzyć bazę współpracowników. Przez ten okres nie płaci nic franczyzodawcy. Jeżeli po pół roku jest gotowa, podpisuje umowę właściwą. W razie potrzeby, licencjodawca może pomóc w uzyskaniu dotacji. Zapewnia też wzory umów ze współpracownikami, zestaw materiałów reklamowych (wizytówki, teczki, papier firmowy, plakaty, rollapy, ulotki, kaseton zewnętrzny i wewnętrzny), dostęp do systemu obsługi klientów online i pakietu Office 365. Opłaty miesięczne wynoszą 1 tys. zł netto oraz 5 proc. od miesięcznego obrotu firmy.