Doradcy zarabiają na prowizjach od podpisanych umów. Podobno najbardziej doświadczeni są w stanie osiągnąć przychód w wysokości 30 tys. zł miesięcznie.
Poniedziałek
01.02.2016
Play Partner szuka doradców biznesowych. Najbardziej pożądane są osoby mieszkające na stałe w zachodniej Polski.
 

Play Partner, dawniej funkcjonujący pod nazwą Optico, to sieć doradztwa handlowego i sprzedaży produktów Play. W tej chwili w całym kraju ma około 40 doradców, obsługujących klientów biznesowych. Ale ciągle chce powiększać tę grupę.
– Szukamy osób, które zajmą się sprzedażą usług sieci Play i kompleksową obsługą klientów biznesowych – mówi Damian Tomkowiak, koordynator sprzedaży. – Chcemy rozbudować sieć naszych doradców w całej Polsce, ale w tej chwili szczególnie zależy nam za zachodnich rejonach kraju.

Z laptopem i samochodem

Kandydat na doradcę powinien prowadzić własną działalność gospodarczą, ponieważ podpisuje z Play Partner umowę agencyjną. Mile widziane jest doświadczenie sprzedażowe oraz własna baza klientów, choć nie jest to wymóg konieczny.
– Posiadamy własne bazy, którymi wspomagamy nowych doradców – dodaje Damian Tomkowiak.

Do pracy potrzebny jest jeszcze laptop, telefon, samochód (ten ostatni nie jest wymagany, aczkolwiek bardzo przydatny). Nawiązujący współpracę doradca wpłaca zabezpieczenie finansowe.
 – Wysokość zabezpieczenia jest ustalana indywidualnie, pieniądze trafiają na oprocentowane konto, później, jeżeli nie stwierdzimy żadnych uchybień, są zwracane – tłumaczy Damian Tomkowiak.
Doradcy zarabiają na prowizjach od podpisanych umów. Podobno najbardziej doświadczeni są w stanie osiągnąć przychód w wysokości 30 tys. zł miesięcznie.
– Dobrym wynikiem jest zawarcie 40 umów w miesiącu – dodaje Damian Tomkowiak. – Naszą ofertę kierujemy głównie do mikroprzedsiebiorców, ale bez problemu obsługujemy też duże firmy. Może się zdarzyć, że jeden duży klient zapewni właśnie te wspomniane 40 umów. Wszystko zależy od operatywności i aktywności doradcy.


POPULARNE NA FORUM

Salon z telefonami i akcesoriami GSM

Pamiętaj, że żyjemy w czasach internetu. Dlatego pamiętaj o sklepie internetowym i sprzedaży wysyłkowej. mniej więcej jak robi to https://www.telefon4u.pl/ To...

5 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

Zanim założysz firmę zobacz jakie kroki trzeba wykonać przed założeniem firmy a dopiero później zrób analizę rynku. To jest podstawa.

9 wypowiedzi
ostatnia 14.04.2018
Play rośnie w oczach

Play on happy room Bubblebox, game info & screenshots. Play on geometry dash!

2 wypowiedzi
ostatnia 28.03.2018
Play ma plan

To bardzo dobrze. Bardzo lubię tę firmę.______________________________http://uniwersytetekonomiczny.wroclaw.pl

3 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2018
Play ma plan

Plants Vs. Zombies Online: Grow defensive plants to keep zombies away from your house! - Play Plants vs. Zombies for Free, and Have Fun!

3 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2018
Informatyk z lokalem - jaki biznes?

Myślę że dobrze jakbyś na początek zaoferował serwis i naprawe a może w przyszłości po załatwieniu okreslonego kapitału możesz spóbować zrobić coś takiego...

24 wypowiedzi
ostatnia 16.03.2018
Informatyk z lokalem - jaki biznes?

Może pomysłem będzie coś związanego z dronami? Drony z roku na rok zyskują na popularności. Coraz lepsze konstrukcje wyposażone w szereg nowych rozwiązań sprawiły,...

24 wypowiedzi
ostatnia 15.03.2018
Play się opłaca?

Dzisiaj większość sieci się opłaca. Ceny mają podobne.

4 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
zobacz więcej na forum