Interes, w którym trzeba umieć liczyć

W Polsce działają dwie własne placówki MathRiders oraz 26 franczyzowych.
Piątek
19.02.2016
Franczyzobiorca MathRiders ma do wyboru trzy opcje współpracy. W żadnej z nich kwota potrzebna na start nie przekracza 35 tys. zł
 

Koncept MathRiders rozwija międzynarodowa Grupa Edukacyjna Helen Doron, właściciel sieci szkół językowych.  MathRiders to metoda nauczania matematyki dla dzieci i młodzieży w wieku 2-18 lat.

Zajęcia odbywają się w małych grupach 4-8-osobowych. Pokazujemy, że matematyka jest realnym i znaczącym fragmentem naszej rzeczywistości i tym samym pozwala dziecku rozwijać umiejętności niezbędne w codziennym życiu. Wczesna nauka matematyki wpływa na rozwój części mózgu odpowiedzialnych za umiejętność rozwiązywania problemów – zapewnia Małgorzata Grymuza, franczyzodawca MathRiders w Polsce.

Osoba, która chciałaby rozwijać koncept MathRiders w Polsce, ma do wyboru kilka opcji biznesowych. Może na przykład zostać dyrektorem regionalnym i zająć się rozwojem i wspieraniem regionalnej sieci Centrów Nauczania MathRiders na terenie zamieszkałym przez 4-11 mln mieszkańców. Dodatkowo będzie prowadzić swoją placówkę i koordynować pracę pozostałych na swoim terenie. Będzie też odpowiedzialna za organizację szkoleń dla nauczycieli, zamawianie i sprzedaż materiałów, rozliczenie opłat tantiemowych od nauczycieli i centrów oraz zapewnienie im niezbędnego wsparcia.

Można też zostać franczyzobiorcą Centrum Nauczania MathRiders i otrzymać wyłączność na prowadzenie zajęć na obszarze zamieszkałym przez 50-100 tys. mieszkańców. Franczyzobiorca może liczyć na wsparcie w zakresie prowadzenia szkoły lokalnego dyrektora regionalnego. Do zadań franczyzobiorcy będzie należało promowanie konceptu na swoim terenie, bezpośredni kontakt z uczniami i ich rodzicami, zatrudnianie nauczycieli oraz organizacja zajęć w Centrum Nauczania i innych miejscach na terenie objętym licencją.

Ostatnią, najmniej wymagającą formą współpracy, jest prowadzenie studia nauczania MathRiders. Franczyzobiorca prowadzi placówkę marki na obszarze zamieszkałym przez maksymalnie 25 tys. mieszkańców.

Kwota inwestycji potrzebna na start zależna jest od zakresu współpracy, na który zdecyduje się franczyzobiorca. Franczyzodawca zapewnia, że nie przekracza ona 35 tys. zł. – Biznes jest na tyle dochodowy, że bez problemu może stanowić jedyne źródło dochodu – zapewnia Małgorzata Grymuza.

W Polsce działają dwie własne placówki MathRiders oraz 26 franczyzowych.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

4 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018