Roboty, które pomagają zarabiać

Potencjalny franczyzobiorca sieci powinien dysponować kapitałem na poziomie 30-40 tys. zł. Poza tym powinien mieć doświadczenie w branży edukacyjnej lub zarządzaniu firmą. Franczyzodawca wymaga, aby każdy instruktor prowadzący zajęcia miał co najmniej podstawową wiedzę z zakresu programowania.
Wtorek
15.03.2016
Franczyzobiorca sieci TwójRobot.pl może kupić licencję nie tylko na prowadzenie zajęć z robotyki, lecz także z eksperymentalnej fizyki i chemii.
 

TwójRobot.pl to warsztaty dla dzieci i młodzieży, na których uczestnicy budują i programują roboty, poznając za ich pomocą świat techniki, informatyki, fizyki i matematyki. Na każdym spotkaniu budowana jest nowa konstrukcja i rozwiązywane jest nowe zadanie. Kursy są prowadzone w formie zajęć pozalekcyjnych, a także letnich i zimowych półkolonii.

– Na naszą branżę duży wpływ ma wzrost popularności programowania wśród rodziców i dzieci. Pojawia się świadomość, że w przyszłości każdy będzie musiał znać jakiś język programowania. Poza tym programowanie to przede wszystkim umiejętność logicznego myślenia, co przekłada się na inne dziedziny życia. Poza tym na rynku pracy jest deficyt inżynierów i programistów. Wszystkie te czynniki sprzyjają naszemu biznesowi – mówi Monika Kirol, dyrektor ds. rozwoju sieci TwójRobot.pl.

Potencjalny franczyzobiorca sieci powinien dysponować kapitałem na poziomie 30-40 tys. zł. Poza tym powinien mieć doświadczenie w branży edukacyjnej lub zarządzaniu firmą. Franczyzodawca wymaga, aby każdy instruktor prowadzący zajęcia miał co najmniej podstawową wiedzę z zakresu programowania.
 – Oszczędności wynikające z zakupu franczyzy TwójRobot wynoszą ponad 14 tys. zł brutto na samym starcie. Franczyzobiorcy mogą kupić od nas sprzęt na zajęcia po promocyjnej cenie, gdyż jesteśmy dystrybutorem zestawów RoboRobo. Ponadto inwestycję można rozłożyć w czasie i stopniowo kupować nowy sprzęt – zapewnia Monika Kirol.

Franczyzobiorca marki nie musi mieć własnego lokalu – pomieszczenie, w którym będzie prowadził zajęcia, może po prostu wynająć. Najczęściej zajęcia z robotyka odbywają się w szkołach podstawowych.

W sieci TwójRobot.pl działają trzy szkoły własne oraz kilkanaście franczyzowych. Konkurencję dla firmy stanowią m.in. RoboCamp i Mały Inżynier, które również prowadzą zajęcia z robotyki i też rozwijają się poprzez franczyzę.


POPULARNE NA FORUM

Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

2 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Moim zdaniem fajnie zrobic jakieś zabawy integracyjne typu praca w grupie, rozwiązywanie jakichś zadanek - to zawsze fajnie ludzi skupia :)

6 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018
Franczyza British School

Whirling within the whirlpool that academic strain is? Then you may relieve your self of the troubles by means of contacting British Essay Writing Service UK

5 wypowiedzi
ostatnia 18.04.2018
Franczyza British School

Język to przecież teraz podstawa edukacji bez znajomości choćby podstawowego angielskiego to raczej niewiele można osiągnąć na rynku pracy...

5 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Szkolenia inżynierskie?

Dostaliśmy w firmie ofertę na takie szkolenie http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-tecnomatix.html i zastanawiamy się czy warto wysłać na nie naszych pracowników....

2 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Język na licencji

Ogólnie ci powiem że jeśli chodzi o języki to słabo u mnie z tym i przydaje mi się tłumacz stron i tekstów bo nauczyć się nie mam czasu a potrzebuje czasami...

7 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita?

No chyba to nie tendy droga.Branże w której się zaczyna biznes trzeba wybierać na podstawie jej znajomości inaczej będzie ciężko ____________________BGŻ Optima:...

5 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2018
Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita?

Dobry taniec jest piękny.____________________________Prace licencjackie 

5 wypowiedzi
ostatnia 22.03.2018
zobacz więcej na forum