Przed marketami będą powstawać dwustanowiskowe myjnie, usytuowane pod specjalnymi namiotami. Kaufland zapewnia pełen dostęp do niezbędnych mediów, natomiast franczyzodawca przygotowuje gotową myjnię „pod klucz”, z pełnym wyposażeniem
Poniedziałek
18.04.2016
Licencjodawca Ecomyjni zapewnia franczyzobiorcom lokalizacje przy marketach Kaufland. Myjnię parową można otworzyć za 49 tys. zł netto.
 

Pod logo Ecomyjni działa obecnie około 120 jednostek franczyzowych, nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Większość nowootwieranych ma formę myjni mobilnych. Teraz jednak franczyzodawca przygotował propozycję atrakcyjnych lokalizacji dla punktów stacjonarnych.
– Podpisaliśmy umowę z siecią marketów Kaufland – informuje Marek Karafioł, właściciel Ecomyjni. – Dzięki temu mamy naszym franczyzobiorcom do zaproponowania lokalizacje na terenie całego kraju, na parkingach przy marketach. My występujemy w tej sytuacji jako podnajemca.

W tych właśnie lokalizacjach będą powstawać dwustanowiskowe myjnie, usytuowane pod specjalnymi namiotami. Kaufland zapewnia pełen dostęp do niezbędnych mediów, natomiast franczyzodawca przygotowuje gotową myjnię „pod klucz”, z kompletnym wyposażeniem we wszystkie potrzebne urządzenia, jak maszyny parowe czy odkurzacze. Średnia wielkość takiej myjni to 40-50 m2. Koszt inwestycji wynosi 49 tys. zł netto. Miesięcznie franczyzobiorca będzie płacił 200 zł opłaty na rzecz franczyzodawcy. Natomiast  czynsz za najem powierzchni wyniesie średnio 2 tys. zł.
– To bardzo dobra opcja dla inwestorów – przekonuje Marek Karafioł. – Kaufland to sieć premium w swoim segmencie. Wyróżnia się dużą liczbą klientów, którzy mogą stać się także klientami Ecomyjni. Markety dysponują dużymi, wygodnymi parkingami, które gwarantują dobre warunki dla naszego konceptu.

Franczyzodawca oczywiście nie zamyka się też na otwieranie punktów w innych lokalizacjach oraz na rozwój myjni mobilnych. W tym ostatnim przypadku na start potrzebne jest wyposażenie, którego koszt zamyka się w granicach 25-45 tys. zł. Franczyzobiorca potrzebuje też samochodu dostawczego. Franczyzodawca oferuje pomoc w zakupie zarówno auta, jaki i sprzętu, w uzyskaniu kredytów i dotacji (można je dostać dzięki ekologicznemu charakterowi inwestycji).

Stosowane w sieci Ecomyjnia urządzenia parowe można wykorzystać nie tylko do czyszczenia aut, ale też do sprzątania domów, mieszkań, biur, usuwania graffiti, dezynfekcji powierzchni przemysłowych.


POPULARNE NA FORUM

Gdzie kupić meble do warsztatu?

Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu warsztatu, warto pomyśleć także o takich produktach, jak spreżarki. Duży ich wybór znajdziemy w ofercie Almig...

56 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Pralnia: Czysty zysk

Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Fotografia ślubna

Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej? Czy jest to opłacalny biznes? Zainspirowałam się pięknym zdjęciami i chciałabym też działać w tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
zobacz więcej na forum