Potencjalny franczyzobiorca Szkoły Matematyki 2plus2, który chciałby skorzystać z promocji, musi dysponować wkładem własnym w wysokości 4-6 tys. zł. To około 40 proc. inwestycji potrzebnej do otwarcia szkoły.
Piątek
27.05.2016
Franczyzodawca Szkoły Matematyki 2plus2 dofinansowuje franczyzobiorcom otwarcie szkół marki. Chętni do skorzystania z promocji muszą spełnić dwa warunki.
 

– Zgłasza się do nas sporo osób, które chcą otworzyć szkołę Matematyki 2 plus 2 i posiadają predyspozycje do jej prowadzenia ale brakuje im pieniędzy na inwestycję. Postanowiliśmy, że im je pożyczymy. Zaciągnięte zadłużenie zaczną spłacać dopiero wówczas, gdy szkoła zacznie być rentowna – mówi Marcin Kruszyński, franczyzodawca Szkoły Matematyki 2plus2. – Gdyby zdarzyło się tak, że szkoła nie zacznie zarabiać, biznes się nie uda, to franczyzobiorca nie będzie musiał zwracać pożyczonych pieniędzy – dodaje.

Potencjalny franczyzobiorca, który chciałby skorzystać z promocji, musi dysponować wkładem własnym w wysokości 4-6 tys. zł. To około 40 proc. inwestycji potrzebnej do otwarcia szkoły. Poza tym musi znaleźć lokal na szkołę o powierzchni co najmniej 20 m2. Najlepiej, żeby był zlokalizowany na przedmieściach, tam gdzie mieszka dużo młodych rodzin z dziećmi.

– Liczymy, że dzięki zaproponowanemu dofinansowaniu uda nam się w krótkim czasie zbudować sieć liczącą 100 szkół. Na razie mamy ich 90 – mówi Marcin Kruszyński.

Firma prowadzi od 2010 roku zajęcia z matematyki, fizyki oraz chemii dla dzieci i młodzieży. Od czterech lat przedsiębiorcy mogą kupować licencję na prowadzenie franczyzowej Szkoły Matematyki 2plus2. Szkoły otwierane są nawet w miejscowościach liczących 15 tys. mieszkańców. Wymagania stawiane franczyzobiorcom to zdyscyplinowanie, łatwość nawiązywania kontaktów z rodzicami oraz umiejętność zarządzania zespołem korepetytorów. Niektórzy partnerzy mają kierunkowe wykształcenie, jednak nie jest ono konieczne.

Franczyzodawca twierdzi, że Szkoła Matematyki 2plus2 zazwyczaj zaczyna być rentowna już dwa miesiące po otwarciu, a zwrotu z inwestycji można spodziewać się po pół roku.


POPULARNE NA FORUM

Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018
Przedszkole czeka na start

Buy essay writing service :Most basic choice of understudies is to purchase paper on the web.

5 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018