Mydlarnie powstają już w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców. Według franczyzodawcy, na inwestycję we własny sklep z naturalnymi kosmetykami trzeba przeznaczyć ok. 50 tys. zł.
Piątek
03.06.2016
Mydlarnia u Franciszka uruchamia sklepy z naturalnymi kosmetykami w dużych i małych miastach. Nadchodzące lato to dobry czas na wypromowanie nowej placówki.
 

Polki (i Polacy) coraz częściej sięgają nie tylko po zdrowe jedzenie, ale też po ekologiczne i naturalne kosmetyki. Nic więc dziwnego, że sprzedająca takie produkty sieć Mydlarni u Franciszka szybko się rozrasta.
- Nasze sklepy znajdują się w całej Polsce: przy ulicach i rynkach dużych aglomeracji, jak w Warszawie, Gdańsku czy Krakowie, w galeriach handlowych, w miejscowościach urlopowych i uzdrowiskach, jak Kołobrzeg czy Zakopane, ale też w mniejszych miastach, które również stanowią dobry rynek dla naszych produktów – mówi Leszek Krzanowski, specjalista ds. rozwoju franczyzowego sieci. - W 2016 roku dołączyły do nas punkty m.in. w Krośnie, Grudziądzu, Toruniu, Namysłowie, Wodzisławiu Śląskim, Kaliszu. W Warszawie powiększyliśmy zespół o dwóch nowych franczyzobiorców ( w Blue City i Galerii Szembeka).

A to nie koniec tegorocznych planów. W ciągu najbliższego miesiąca franczyzodawca planuje kolejne otwarcia, w Ostrowie Wielkopolskim, Puławach, Rybniku, Wieluniu.
- Jednocześnie cały czas pracujemy też nad poszerzaniem naszej oferty dla klientów. Niedawno premierę miała np. seria kosmetyków do włosów na bazie roślin amazońskich – dodaje Leszek Krzanowski.

Mydlarnie powstają już w miastach liczących powyżej 10 tys. mieszkańców. Według franczyzodawcy, na inwestycję we własny sklep z naturalnymi kosmetykami trzeba przeznaczyć ok. 50 tys. zł. W tej kwocie mieści się wyposażenie, aranżacja i zatowarowanie lokalu. Przystąpienie do sieci kosztuje symboliczną złotówkę. Pakiet franczyzowy zawiera m.in. projekt aranżacji lokalu, pomoc w uruchomieniu sklepu, bezpłatny system szkoleń. Licencjodawca nie pobiera miesięcznych opłat franczyzowych, opłata marketingowa wynosi 200 zł, a 35 zł miesięcznie trzeba zapłacić za korzystanie z platformy B2B, pozwalającej na zdalne zarządzanie sklepem.

Zdaniem franczyzodawcy, lato to idealny czas na otwarcie sklepu z naturalnymi kosmetykami.
- Mimo, iż nie obserwujemy sezonowości w sprzedaży, bo tego rodzaju produkty cieszą się popularnością przez cały rok, to w okresie letnim odkrywa nas wielu nowych klientów – przyznaje Leszek Krzanowski. - Lato daje również więcej możliwości aktywnego promowania nowej placówki na lokalnym rynku. W tym celu można wykorzystać np. różne imprezy plenerowe: eko-targi, jarmarki, eventy tematyczne.


POPULARNE NA FORUM

Polacy lubią prezenty

Ja z kolei staram się obdarowywać zwłaszcza bliskie osoby czymś wyjątkowym. Jak nie mam pomysłu to zaglądam na lovvi tak jak w przypadku prezentu dla mojej mamy...

17 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Paznokcie w natarciu

This is really interesting information for me. Thanks for sharing! This is really interesting information for me. Thanks for sharing! - spotify web player hotkeys

24 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Paznokcie w natarciu

tomaszjawor10, a jakie ozdoby najbardziej Ci się podobają? Podoba Ci się taka folia transferowa?

24 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Na pewno złoto byłoby lepszym pomysłem na inwestycje. Srebro jest dobre, ale jako prezent dla naszych bliskich. Takie jest moje zdanie.

67 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Polacy lubią prezenty

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby prezentów dawać, ale też otrzymywać:) Mój mąż na rocznicę ślubu podarował mi voucher na zabieg przedłużania rzęs 2 do 1...

17 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Pan od kosmetyków

A spotkaliście się kiedyś z mężczyzną, który robi rzęsy objętościowe ? W salonie kosmetycznym, do którego chodzę, pracuje Pan i muszę przyznać, że zawsze jestem...

22 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

wart inwestować, potem to wszystko się zwraca https://vindicat.pl/baza-wiedzy/co-oznacza-przedawnienie-dlugu/

67 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Dobrą inwestycją może się również nazwać inwestycję w numizmatykę. Takie monety, w które możecie włożyć swoje oszczędności, można kupić na ...

67 wypowiedzi
ostatnia 30.06.2018