Osoba, która chciałaby rozpocząć współpracę z Ada Plus może rozpocząć od wstawienia zaledwie jednej gabloty. Mebel otrzymuje się za darmo, natomiast koszty jego zatowarowania leżą po stronie franczyzobiorcy.
Poniedziałek
04.07.2016
Gablota z biżuterią, wstawiona do sklepu, to sposób na poszerzenie oferty, który sprawdzi się nawet w małym mieście.
 

Gabloty ze srebrną biżuterią Ada Plus stoją w blisko tysiącu sklepów w całej Polsce. Można je zainstalować wszędzie tam, gdzie uda się wygospodarować trochę miejsca: w sklepach wielobranżowych, odzieżowych, drogeriach, salonach z bielizną. W ten sposób właściciel poszerza standardową ofertę swojego punktu.
– To bardzo dobry pomysł także dla mniejszych miast, gdzie nie ma typowego salonu jubilerskiego – podkreśla Marzena Łyszcz, dyrektor handlowy Ada Plus. – Biżuteria sprzedaje się przez cały rok. Po pierwsze zawsze są jakieś okazje: imieniny, komunie, święta okolicznościowe. Po drugie, kobiety po prostu ją lubią. Np. w wakacje chętnie kupują biżuterię jako pamiątkę z wyjazdu.

Osoba, która chciałaby rozpocząć współpracę z Ada Plus może rozpocząć od wstawienia zaledwie jednej gabloty. Mebel otrzymuje się za darmo, natomiast koszty jego zatowarowania leżą po stronie franczyzobiorcy. Na wypełnienie jednej gabloty biżuterią należy przeznaczyć około 3 tys. zł brutto. Franczyzodawca nie pobiera opłaty wstępnej, ani żadnych opłat miesięcznych. Partner zarabia na marży handlowej, którą sam ustala, dostosowując ceny do możliwości i uwarunkowań lokalnego rynku.

Centrala firmy dba m.in. o ogólnopolski marketing produktów.
– Naszą biżuterię otrzymały w prezencie m.in. tegoroczne finalistki konkursów Miss Mazowsza i Miss nastolatek Kaszub – wylicza Marzena Łyszcz. – To oczywiście duża promocja marki, ale też sygnał, że nasze produkty są cenione i rozpoznawalne. Staramy się też podążać za aktualnymi trendami i zawsze mieć w ofercie to, co aktualnie jest modne. Teraz np. dużą popularnością cieszą się tzw. celebrytki, czyli łańcuszki z jedną lub dwiema zawieszkami. Bardzo dobrze sprzedaje się także biżuteria srebrna pozłacana.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja inwestuje w wex i ltc da się na tym sporo zarobić jestem bardzo zadowolony z współpracy z https://www.perfectvoucher.net

64 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Biznes dla kobiet od kobiet

Hej. Wiele kobiet kupuje biustonosze na 'bazarku', często nawet nie przymierzając, tylko kupują 'na oko'. Przez to, często biustonosz jest źle dobrany, zazwyczaj za mały...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Biustonosze i inna bielizna

Hej. Wiele kobiet kupuje biustonosze na 'bazarku', często nawet nie przymierzając, tylko kupują 'na oko'. Przez to, często biustonosz jest źle dobrany, zazwyczaj za mały...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Biżuteria zawsze modna

Jak szukacie dobrej wyceny biżuterii to zapraszam http://www.pollabo.pl/

68 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018