30.08.2016

W. KrukW.Kruk - prezentacja systemu

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia przeszło 175 lat to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W blisko 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. Ponad 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią nas wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.

Najwyższa jakość oraz nowoczesne wzornictwo

Znakiem rozpoznawczym W.KRUK jest wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo produktów. Posiadamy własną Manufakturę, która jest jedną z nielicznych w Europie stosujących tradycyjne techniki jubilerskie. Tworzone w niej unikalne wzory chronione są patentami i prawami autorskimi. Ikoną W.KRUK jest Jedyny® - najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy w Polsce.

pierścionek w pudełku W.Kruk

System franczyzowy W. Kruk

System franczyzowy W.KRUK oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W.KRUK w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W.KRUK nie posiada salonów własnych.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.

Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W.KRUK.

salon jubilerski W. Kruk

Korzyści dla franczyzobiorcy:

  • przynależność do stabilnej sieci, której podstawą jest blisko 100 własnych salonów jubilerskich,
  • sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji najstarszej firmy jubilerskiej w Polsce,
  • dostęp do profesjonalnych materiałów marketingowych/wysokie nakłady W.KRUK na marketing, ogólnopolskie kampanie reklamowe w TV, prasie i Internecie,
  • wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo produktów,
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi i procedur,
  • bieżące wsparcie Centrali, w tym Regionalnego Managera Sprzedaży i Managera Działu Szkoleń,
  • sprawny system logistyki i dostaw.

wizerunkowe foto męskie dłonie ze sztabką złota z grawerem W. Kruk

Przewidywana wartość inwestycji:

  • minimalna kwota inwestycji: 350 tys. zł / 6 tys. zł/m²;
  • opłata wstępna: 15 tys. zł.

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą franczyzową W.KRUK prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub bezpośredni kontakt: Jan Watychowicz, email: franczyza@wkruk.pl

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miejscowość (lokalizacja placówki) *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Ewentualne uwagi lub pytania
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł