Aby zostać franczyzobiorcą sieci DDD Dobre Dla Domu należy dysponować kwotą min. 50 tys. zł.
Wtorek
30.08.2016
W Wągrowcu ruszył nowy franczyzowy sklep DDD Dobre Dla Domu. Kolejne otwarcie firma zapowiada na wrzesień.
 

Wągrowiec to miasto w Wielkopolsce liczące nieco ponad 25 tys. mieszkańców. Salon DDD Dobre Dla Domu o powierzchni 150 m2 powstał w niewielkiej odległości od centrum miasteczka. W salonie dostępnych jest blisko 40 modeli drzwi na ekspozycji oraz kilkadziesiąt modeli podłóg drewnianych i paneli. Ponadto tysiące kombinacji dostępne są na zamówienie z katalogów wszystkich dostawców sieci DDD.

W drugiej części salonu otwarto salon meblowy, należący do rodziny franczyzobiorcy. To kolejny sklep DDD, w którym pod jednym dachem funkcjonuje sprzedaż artykułów z branż pokrewnych. Jak twierdzi Rafał Kurasiak, szef działu ekspansji firmy, to rozwiązanie dobrze się sprawdza.
- Klienci lubią, kiedy wszystko znajduje się w jednym miejscu - mówi. - Dotąd takie potrzeby realizowały tylko markety budowlane. Teraz również bardziej wymagający klienci mogą pod jednym dachem kupić drzwi, podłogi oraz wyposażenie łazienki czy meble. Właściciel sklepu również zyskuje na takim rozwiązaniu, bowiem klient, który raz wchodzi do sklepu, może dwa razy wydać pieniądze, a franczyzobiorca wykorzystując te same zasoby ludzkie, sprzętowe i często lokalowe podnosi rentowność swojego biznesu.

Według menedżera DDD łączenie branż pokrewnych w jednym salonie pozwala na sprzedaż całościowych projektów kompleksowego wykończenia mieszkania lub domu.

DDD Dobre Dla Domu również uczy swoich franczyzobiorców, jak docierać do różnych grup klientów (właścicieli nowych domów i mieszkań, klientów planujących remont czy deweloperów). Jednym ze sposobów na przyciągnięcie klienta do sklepu są również rekomendacje architektów wnętrz, z którymi współpracują franczyzobiorcy. Spółka szkoli również partnerów w zakresie doboru ekip montażowych. To ważny element, bowiem ok. 80. proc asortymentu DDD sprzedawana jest z usługą montażu.


Profil mężczyzny
Łukasz Michalak
dziennikarz

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Atrakcyjne biznesy /01.05.2018

Podpowiadamy, w który biznes warto zainwestować, gdy ma się 50 lub 100 tys. zł oszczędności. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić burgerownię, biuro podróży, produkcję drukarek 3D i sklep z odzieżą do porodu. Prezentujemy pomysły na własny bank za 40 tys. zł. Zdradzamy tajniki franczyzy.

Jak zarabiać na wynajmie? /30.03.2018

Krok po kroku opisujemy, jak zarabiać na wynajmie mieszkań i lokali. Sprawdzamy, który biznes sezonowy jest najbardziej zyskowny. Radzimy, jak rozwinąć sieć franczyzową za granicą. Jarosław Szanajca, założyciel Dom Development, opowiada nam jak zbudował firmę gigant od zera.

Urządzą mieszkańców /27.02.2018

W Malborku ruszył kolejny franczyzowy sklep DDD Dobre Dla Domu.

Zapowiada się obiecujący rok /30.12.2017

Paweł Soroka, dyrektor działu wsparcia sprzedaży DDD Dobre Dla Domu opowiada o perspektywach branży wyposażenia wnętrz.

POPULARNE NA FORUM

Porady na temat budowy i wykończenia domu.

A czy ktoś z was rozważał wybór domu przyjaznego środowisku? Drewniany, bezsmogowy - dla mnie to bardzo ważny temat, jestem świadoma tego jaką krzywdę robimy naszej...

10 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Nawadnianie ogrodów

Polecam w tym temacie zlecenia takiej usługi specjalistom! Dla klientów z mazowieckiego całkiem dobrą oferta ma ta firma http://www.zakogrody.pl/ Korzystając z ich...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

myślę, że pod wynajme fajną okolicą jest Krowodrza albo Zabłocie, bo jest fajny dojazd do centrum i dużo nowych osiedlii.. ja w zeszłym roku kupiłam mieszkanie na...

313 wypowiedzi
ostatnia 11.08.2018
Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Urządzając dom nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu, na https://klusdesign.pl/ można znaleźź profile LED oraz inspiracje jak można je zamontować.

10 wypowiedzi
ostatnia 10.08.2018
Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Możliwości jest mnówstwo i osobiście w wykończeniach najbardziej odpowiadają arnacje świetlne a mianowicie profile z taśmami led jak tu np w podłodze...

10 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2018
Donica domowa

Amazing article thanks or sharing. fireboy and watergirl

2 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018
Jaki impregnat do impregnacji kostki brukowej ?

Hi guys, your blog' s design is simple and clean and i like it. Greets! 192.168.l.l

2 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018
Sklep z częściami do Ursusa

Mój mąż prowadzi gospodarstwo rolne i sama też zaczęłam się od jakiegoś czasu interesować tym tematem... W naszym Ursusie popsuł się silnik Ursus C-360 i musimy do...

1 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018