30.09.2016

Nagrody w konkursie „Nakręć się na BIZNES” rozdane

Znamy już zwycięzców konkursu „Nakręć się na BIZNES”. Nagrodzono młode start-upy, które zaprezentowały ciekawe pomysły na biznes.

Przewodniczącym Jury był dr Leszek Czarnecki, a nagrodę główną – czek o wartości  50 tys. zł zwycięskiej firmie wręczyli Adam Głos, prezes Zarządu Tax Care SA oraz Anna Flaga, prezes Zarządu Fundacji Twoja Inicjatywa!.

Nagrodzeni w konkursie Fot. Tax Care

Pierwsze miejsce w konkursie "Nakręć się na BIZNES" zdobyła firma EMELHA (produkcja zdrowej, bezglutenowej żywności), drugie miejsce przypadło firmie mindCloud (szkoła nowoczesnej matematyki z użyciem gier komputerowych), trzecia nagroda trafiła do firmy UseBike (wypożyczanie rowerów firmom).

Pierwsze miejsce zdobyła firma EMELHA (produkcja zdrowej, bezglutenowej żywności), drugie miejsce przypadło firmie mindCloud (szkoła nowoczesnej matematyki z użyciem gier komputerowych), trzecia nagroda trafiła do firmy UseBike (wypożyczanie rowerów firmom). Natomiast nagroda publiczności ufundowana przez portal Franchising.pl powędrowała do firmy KRAFLAME (produkcja drewnianych klocków).

– Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy pewność, że  jeszcze nie raz o nich usłyszymy – powiedziała Anna Flaga, prezes Fundacji. Arkadiusz Słodkowski, redaktor portalu Franchising.pl podkreślił, że nagrodzone firmy udowodniły, że można połączyć zyskowny model biznesowy z życiową pasją i misją społeczną.

Patronat honorowy nad konkursem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Nagrody oraz wyróżnienia dla zwycięzców ufundowali: Tax Care SA, Idea Bank, Idea Box, Pyszne.pl i Franchising.pl (fundator nagrody publiczności). Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości, która swoje działania kieruje przede wszystkim do stale rosnącego środowiska małych i średnich przedsiębiorstw. To pierwszy konkurs dla przedsiębiorców stworzony przez Fundację oraz Tax Care SA. Na co dzień Twoja Inicjatywa! organizuje warsztaty i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości oraz samozatrudnienia. Konkurs to kolejny krok w kierunku wsparcia polskich przedsiębiorców.

Szczegółowa relacja z gali znajduje się na stronie konkursu: www.nakrecsienabiznes.com.pl  a także na fan page’u:  https://www.facebook.com/nakrecsienabiznes/

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Łukasz Michalak

dziennikarz
Napisz do autora