Należy dysponować kwotą min. 50 tys. zł, aby zostać franczyzobiorcą sieci DDD Dobre Dla Domu.
Czwartek
27.10.2016
W październiku ruszył kolejny franczyzowy sklep DDD Dobre Dla Domu. Spółka podejmuje współpracę zarówno z przedsiębiorcami z branży, jak i spoza niej.
 

Nowy salon o powierzchni 150 m2 powstał w Toruniu, w sąsiedztwie innych sklepów z wyposażeniem wnętrz. Jest to 44 salon sieci, w tym 41 franczyzowy. DDD ceni sobie współpracę z przedsiębiorcami doświadczonymi w branży wyposażenia wnętrz, jak i spoza niej. Ostatnio otwarte sklepy należą do franczyzobiorców spoza branży i – jak twierdzi Rafał Kurasiak, szef działu ekspansji firmy DDD Dobre Dla Domu – radzą sobie znakomicie.

Każda z tych grup wymaga innego podejścia, zwłaszcza na początku współpracy – mówi Kurasiak. – Przedsiębiorcy z doświadczeniem branżowym znają asortyment, czują ten biznes i szybciej wchodzą w lokalny rynek, choć muszą nieco uważać na rutynę. Franczyzobiorcy spoza branży wymagają nieco więcej uwagi i wsparcia, ale bardzo skrupulatnie przestrzegają procedur i stosują się do zaleceń franczyzodawcy.

DDD Dobre Dla Domu to jedna z najbardziej doświadczonych sieci z podłogami, drzwiami oraz akcesoriami. Jest też jedną z bardziej stabilnych franczyz w branży. W swoim modelu biznesowym firma postawiła na specjalizację oraz ofertę ze średniej i wyższej półki. Jednym ze sposobów dotarcia do takiego klienta jest współpraca z architektami wnętrz. Firma oczekuje, że każdy sklep będzie współpracował ze sprawdzonymi ekipami montażowymi. To o tyle ważne, że 80. proc asortymentu DDD sprzedawana jest z usługą montażu. Firma dopuszcza też możliwość łączenia salonu DDD ze sklepami z branż pokrewnych, np. z wyposażeniem łazienek czy meblami.

Łączenie specjalistycznych formatów jest odpowiedzią na potrzebę klienta, który coraz częściej kompleksowo traktuje temat wykończenia wnętrza lub remontu domu czy mieszkania. Dotychczas taką możliwość oferowały tylko markety budowlane, teraz również specjalistyczne sklepy łączą siły – mówi Rafał Kurasiak.

Aby zostać franczyzobiorcą sieci DDD Dobre Dla Domu należy dysponować kwotą min. 50 tys. zł.


Profil mężczyzny
Łukasz Michalak
dziennikarz

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Atrakcyjne biznesy /01.05.2018

Podpowiadamy, w który biznes warto zainwestować, gdy ma się 50 lub 100 tys. zł oszczędności. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić burgerownię, biuro podróży, produkcję drukarek 3D i sklep z odzieżą do porodu. Prezentujemy pomysły na własny bank za 40 tys. zł. Zdradzamy tajniki franczyzy.

Jak zarabiać na wynajmie? /30.03.2018

Krok po kroku opisujemy, jak zarabiać na wynajmie mieszkań i lokali. Sprawdzamy, który biznes sezonowy jest najbardziej zyskowny. Radzimy, jak rozwinąć sieć franczyzową za granicą. Jarosław Szanajca, założyciel Dom Development, opowiada nam jak zbudował firmę gigant od zera.

Urządzą mieszkańców /27.02.2018

W Malborku ruszył kolejny franczyzowy sklep DDD Dobre Dla Domu.

Zapowiada się obiecujący rok /30.12.2017

Paweł Soroka, dyrektor działu wsparcia sprzedaży DDD Dobre Dla Domu opowiada o perspektywach branży wyposażenia wnętrz.

POPULARNE NA FORUM

Porady na temat budowy i wykończenia domu.

A czy ktoś z was rozważał wybór domu przyjaznego środowisku? Drewniany, bezsmogowy - dla mnie to bardzo ważny temat, jestem świadoma tego jaką krzywdę robimy naszej...

10 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Nawadnianie ogrodów

Polecam w tym temacie zlecenia takiej usługi specjalistom! Dla klientów z mazowieckiego całkiem dobrą oferta ma ta firma http://www.zakogrody.pl/ Korzystając z ich...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

myślę, że pod wynajme fajną okolicą jest Krowodrza albo Zabłocie, bo jest fajny dojazd do centrum i dużo nowych osiedlii.. ja w zeszłym roku kupiłam mieszkanie na...

313 wypowiedzi
ostatnia 11.08.2018
Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Urządzając dom nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu, na https://klusdesign.pl/ można znaleźź profile LED oraz inspiracje jak można je zamontować.

10 wypowiedzi
ostatnia 10.08.2018
Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Możliwości jest mnówstwo i osobiście w wykończeniach najbardziej odpowiadają arnacje świetlne a mianowicie profile z taśmami led jak tu np w podłodze...

10 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2018
Donica domowa

Amazing article thanks or sharing. fireboy and watergirl

2 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018
Jaki impregnat do impregnacji kostki brukowej ?

Hi guys, your blog' s design is simple and clean and i like it. Greets! 192.168.l.l

2 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018
Sklep z częściami do Ursusa

Mój mąż prowadzi gospodarstwo rolne i sama też zaczęłam się od jakiegoś czasu interesować tym tematem... W naszym Ursusie popsuł się silnik Ursus C-360 i musimy do...

1 wypowiedzi
ostatnia 07.08.2018