Kapitał niezbędny do uruchomienia wyspy handlowej to około 35-40 tys zł. Większość tej kwoty przeznaczona jest na towar (akcesoria i telefony).
Czwartek
03.11.2016
Teletorium chce otwierać stoiska z akcesoriami GSM również w mniejszych miastach.
 

Teletorium to najliczniejsza sieć franczyzowa w branży GSM. Jest na rynku od 2004 roku, we franczyzie rozwija się od 2009. Dzisiaj z logo tej firmy funkcjonują wyłącznie punkty franczyzowe, których jest ponad 230. Ich działalność obejmuje sprzedaż akcesoriów GSM oraz sprzedaż i serwis telefonów komórkowych.
Każdego roku notujemy wzrost liczby stoisk od 30 do nawet 50 – mówi Piotr Andrzejewski, dyrektor zarządzający Teletorium. Nasze punkty są w zdecydowanej większości galerii handlowych. W największych miastach Polski posiadamy po kilkanaście stoisk. Będziemy się starali dotrzeć również do klientów z mniejszych miast, a także na bieżąco monitorować nowo powstające centra i galerie handlowe, które są dla nas potencjalnymi lokalizacjami do otwarcia kolejnego punktu.

Kapitał niezbędny do uruchomienia wyspy handlowej to około 35-40 tys zł. Większość tej kwoty przeznaczona jest na towar (akcesoria i telefony). Między 5 a 10 tys. zł trzeba przeznaczyć na pierwsze czynsze i kaucję dla galerii handlowej (zależy od lokalizacji). Kilka tysięcy złotych trzeba wydać na komputer, kasę fiskalną i podstawowe wyposażenia stoiska. Natomiast jego umeblowanie i przygotowanie całej wyspy leży w gestii franczyzodawcy – franczyzobiorca otrzymuje stoisko w dzierżawę. Jego powierzchnia to zazwyczaj 6-10 m2. Sieć ma spójną identyfikację wizualną, którą stosuje we wszystkich punktach.
Nie pobieramy opłaty wstępnej. Opłaty franczyzowe są negocjowane indywidualnie, zależnie od lokalizacji. Nie ma jednej reguły np. procentowej – dodaje Piotr Andrzejewski. – Zapewniamy pomoc w przeprowadzeniu wszystkich formalności, zawarciu umów oraz prowadzeniu dokumentacji. Nasi partnerzy mają dostęp do największych w Polsce magazynów GSM.


POPULARNE NA FORUM

Sferis powiększa sieć

Great share, your blog is awesome! Dream League Soccer 2018 Kits

8 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2018
Dobry konwerter do talerza satelitarnego.

Witam wszystkich , posiadam duży talerz satelitarny jeszcze od poprzedniego dostawcy telewizyjnego, od roku mam umowę z innym i jest zdecydowanie lepszy odbiór. Czy...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

8 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018