Kapitał niezbędny do uruchomienia wyspy handlowej to około 35-40 tys zł. Większość tej kwoty przeznaczona jest na towar (akcesoria i telefony).
Czwartek
03.11.2016
Teletorium chce otwierać stoiska z akcesoriami GSM również w mniejszych miastach.
 

Teletorium to najliczniejsza sieć franczyzowa w branży GSM. Jest na rynku od 2004 roku, we franczyzie rozwija się od 2009. Dzisiaj z logo tej firmy funkcjonują wyłącznie punkty franczyzowe, których jest ponad 230. Ich działalność obejmuje sprzedaż akcesoriów GSM oraz sprzedaż i serwis telefonów komórkowych.
Każdego roku notujemy wzrost liczby stoisk od 30 do nawet 50 – mówi Piotr Andrzejewski, dyrektor zarządzający Teletorium. Nasze punkty są w zdecydowanej większości galerii handlowych. W największych miastach Polski posiadamy po kilkanaście stoisk. Będziemy się starali dotrzeć również do klientów z mniejszych miast, a także na bieżąco monitorować nowo powstające centra i galerie handlowe, które są dla nas potencjalnymi lokalizacjami do otwarcia kolejnego punktu.

Kapitał niezbędny do uruchomienia wyspy handlowej to około 35-40 tys zł. Większość tej kwoty przeznaczona jest na towar (akcesoria i telefony). Między 5 a 10 tys. zł trzeba przeznaczyć na pierwsze czynsze i kaucję dla galerii handlowej (zależy od lokalizacji). Kilka tysięcy złotych trzeba wydać na komputer, kasę fiskalną i podstawowe wyposażenia stoiska. Natomiast jego umeblowanie i przygotowanie całej wyspy leży w gestii franczyzodawcy – franczyzobiorca otrzymuje stoisko w dzierżawę. Jego powierzchnia to zazwyczaj 6-10 m2. Sieć ma spójną identyfikację wizualną, którą stosuje we wszystkich punktach.
Nie pobieramy opłaty wstępnej. Opłaty franczyzowe są negocjowane indywidualnie, zależnie od lokalizacji. Nie ma jednej reguły np. procentowej – dodaje Piotr Andrzejewski. – Zapewniamy pomoc w przeprowadzeniu wszystkich formalności, zawarciu umów oraz prowadzeniu dokumentacji. Nasi partnerzy mają dostęp do największych w Polsce magazynów GSM.


POPULARNE NA FORUM

Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

6 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Telefon z wyspy

Hello, You are doing great job. Do you guys have any idea how to take franchise of Penn Station. Penn Station Menu is just awesome i am having great business opportunity please...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Play ma plan

https://needforspeedmostwantedapk.info get the new version

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Play ma plan

Get the best Apk mod [url=https://needforspeedmostwantedapk.info/] https://needforspeedmostwantedapk.info [/url]

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018