Forum o artykule: DSD marzy się 30 sklepów 1484

fatom 11.10.2005 *.byb11.neoplus.adsl.tpnet.pl

9
Czegoś tu nie rozumiem, w linku reklamowym -POSZUKUJEMY ODPOWIEDNIEGO PARTNERA podano:"W ciągu dwóch lat funkcjonowania w Polsce DERRI uruchomiła ponad 30 punktów sprzedaży, w tym 3 sklepy franchisingowe". Jeden z tych artykułów zawiera przekłamanie, bo albo Deri ma 30 sklepów albo dopiero "DSD marzy się 30 sklepów".
A tak nawiasem mówiąc poza Warszawą, Poznaniem i może jeszcze 3-4 innymi największymi miastami, te sklepy nie mają szans. Wielki wydatek dla franszyzobiorcy i całkowita pewność klapy.

ANITA 12.10.2005 *.chy58.neoplus.adsl.tpnet.pl

Punkt sprzedaży nie jest równoznaczny ze sklepem. Mogą wstawiać swoją odzież do czyichś sklepów. Dlatego punktów sprzedaży mogą mieć 30, a własnych sklepów 3.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.