Forum: Pracownia mydła SAPO 1477

Ola 11.10.2005 *.62.29.136.36

Szukam kontaktu z biorcami licencji. Czy ktoś może powiedzieć coś o w/w firmie, oprócz informacji, które można znaleźć na portalu i stronie internetowej?

Catalina 19.10.2005 *.dpp107.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Z informacji, które udało mi się uzyskać od p. Valerija Heksele, w Warszawie firma już nie poszukuje biorców. Nie uzyskałam jednak również odpowiedzi czy inne miasta w województwie mazowieckim są brane pod uwagę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.