Forum: Placówka partnerska Multibank 1475

sylwek 30.01.2005 *.blu107.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Jeśli jest ktoś, kto posiada doświadczenie w tym zakresie lub ponad przeciętną orientację w tym temacie oraz może służyć sugestią lub uwagami - proszę o kontakt. Poważnie myślę o współpracy w tym zakresie z MultiBankiem. Placówka partnerska w małym 60 - tysięcznym mieście, czy ma to sens, na co zwracać uwagę, na co liczyć i czego się obwawiać ?!

Za poradę dziękuję, kontakt s_lider@interia.pl.

Magik 01.02.2005 *.bob142.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Czesc,
kupe kasy wykladasz i nie bardzo masz pewnosc, ze odrobisz. Jak sie rozmyslisz to zostajesz bez niczego, twoje ryzyko jest wysokie.

Pasikonik 03.02.2005 *.mok.waw.pl

17
Magiku, a może jakiś konkret, co? Bo widzę, ze w innym wątku reklamujesz na maksa BPH, co trochę podwaza twoją wiarygodność.A kto chce dowiedzieć się czegoś o MultiBanku niech wpisze w wyszukiwarkę nazwę banku, na portalu jest atykuł o nich. Chwalą się, ze partner sprzedaje cała ofertę, tak jak ich własna jednostka. Ale czytałem tez wpis BPH i nie widzę zbyt wielu różnic miedzy firmami. To trochę jak z samochodami jednej klasy. Klient wybiera po prostu marke , w którą wierzy.

Magik 03.02.2005 *.bnz12.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Pasikoniku,
W tym wątku nic nie pisałem na temat BPH tylko wyrażałem swoją opinię na temat MultiBanku, a przede wszystkim kosztów, ale jeśli ktoś ma na tyle kasy i będzie czekał cierpliwie na zysk to jego ryzyko.
Tak, jestem w trakcie negocjacji umowy z BPH, ale tam otwierając agencje nie ponoszę tak wielkich nakładów, jeśli nie chcę, a w każdej chwili mogę dostawić kolejne stanowisko obsługi klienta np. stanowisko kasowe, doradcy klienta, TFI lub podobne, a nawet jak się uprę to i mogę wprowadzić ubezpieczenia. I to ja jestem najemcą lokalu i ja decyduje, co tam będzie, jeśli mi nie wypali BPH. I jest jeszcze jedna kwestia, a mianowicie 30 000 zł kaucji, za którą mogę sobie otworzyć następną agencje. Jeśli chcesz więcej szczegółów to proszę pytaj, co cię interesuje i jeśli będę mógł to odpowiem.
Pozdrowionka Magik.
GG: 247049 lub Skype : Magik..pl

Redakcja 18.02.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W najnowszym numerze Franchising Info tematem numeru jest inwestycja w oddziały bankowe i punkty kasowe. Zachęcamy do lektury!

Zamów nowy numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/

"Bankowy biznes dla każdego"
Własny, prestiżowy biznes, o którym można opowiedzieć całej rodzinie. W dodatku opłacalny. Własny oddział znanego banku. Nie dość, że to możliwe, to jeszcze można wybrzydzać i przebierać w ofertach. Od roku banki zaczęły ścigać się w pozyskiwaniu partnerów do prowadzenia agencji. W artykule opisane są m.in. następujące sieci: MultiBank, Dominet Bank, BPH, Eurobank.

"Rachunki do wyrównania"
Punkty kasowe z Białegostoku opanowały cały kraj. Coraz więcej osób płaci w kasach rachunki za gaz, czynsz czy światło. Jakie są perspektywy rozwoju sieci punktów kasowych? W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Agencja Finansowa Grosik, Punkt Finansowy Mieszko, Polska Agencja Finansowa i Multikasa.

Ram 02.04.2005 *.dzw170.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Jestem zainteresowany wszelkimi informacjami i komentarzami na temat bankowych umow partnerskich (umow agencyjnych)na terenie naszego kraju.Rozwazalem kilka potencjalnych franczyzodawcow - wzialem pod uwage nastepujace kryteria : rynek , konkurencja , oferty finansowe (glownie chodzilo mi o wysokosc i atrakcyjnosc prowizji dla potencjalnych klientow) , dostepnosc oferty(warunki jakie musi spelnic potencjalny klient banku - np. jesli kredyt niskogotowkowy nie jest ogolnie dostepny to bylo to dyskwalifikujace), koszty kredytow konsumpcyjnych - mieszkaniowy , samochodowy , hipoteczny , pozyczki hipoteczne(wysokosc ,okres na jaki jest przyznawana, koszty z nia zwiazane -porownawczo), lokaty ,etc..Zastanawialem sie rowniez nad kosztami poczatkowymi samej inwestycji .To prawda , ze MULTIBANK jest z tego puntktu widzenia najdrozszy np. w porownaniu z BPH (120 tys do 30 tys - szacunkowo ), ale oferta MUTIBANKu jest pelniejsza.Poza tym wizerunek MUKLTIBANKu jest bardziej zintegrowany co zwiazane jest z ograniczeniem dowolnosci wystroju a to ze wzgledu na rynek ma kapitalne znaczenie gdy wszystkie placowki sa podobne - kolor , wystroj , sprzet , procedury.Jest to bardzo wazne z pozycjonowaniem firmy na rynku.Oczywiscie kwota 120 tys w porownaniu z 30 tys nie daje prostego wyboru ale chodzi tu o to jak sadze (m.in.) , ze jest zwiazane z wiarygodnoscia marki i z odpowiedzialnoscia czlowieka ktory bierze pod uwage ten rodzaj dzialnosci i jak rowniez o wyeliminowanie ludzi przypadkowych.Bede wdzieczny za jakiekolwiek komentarze .Pozdrawiam.

Magik 03.04.2005 *.bod78.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć,
Tak naprawdę to, z którym bankiem się umowę podpisze to zależy tylko od własnych preferencji, bo jedna oferta wymaga wyłożenia 150 000 zł i 50 000 w ciągu 6 do 8 miesięcy, a druga mniej. Jeśli bym posiadał lokal własny w dobrym centralnym punkcie miasta, z którego nikt by mnie nie wywalił przy pierwszych problemach (mowie tu o banku) wybrałbym może pierwszą ofertę, ale gdy najmuje sam lokal i jest on w małej miejscowości to wole drugą ofertę moim zdaniem mniej ryzykowną. Tak, więc każdy ma swoje preferencje i wizje biznesu, a teorie zawsze życie weryfikuje. Po zapoznaniu się z ofertą MULTI BANKU i BPH nie widzę różnic w ofercie, a logo BPH w obrębie mojego zainteresowania (małopolska) jest o wiele lepiej postrzegane. Jeśli chodzi o wystrój to jest on narzucony przez jeden, jak i drugi bank, i nie ma tu żadnej dowolności ze strony agenta i nie rozumiem, co to znaczy „zintegrowane” skoro oba banki mają takie same własne wymogi, co do wizualizacji. Nie bardzo wiem co rozumiesz pod pojęciem „pełniejsza oferta” w odniesieniu do MULTI BANKU chyba, że chodzi o „pełniejszą kasę” :) Oki, żartowałem sobie.
Pozdrowionka ze smutnego kraju. Magik

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Jarek_R 11.10.2005 *.gp2.eranet.pl

53
Czy ktoś wie i byłby uprzejmy udzielić mi informacji (może przedstawiciel redakcji, choć w to wątpie) na temat projeku Multibanku o placówkach partnerskich. Kiedyś było to dostępne w niniejszym katalogu systemów a teraz informacji brak i tu i nawet na oficjalnej stronie Multibanku Może ktoś wiec co ? jak ? i dlaczego ? Z góry dzięki za odpowiedź

Redakcja 12.10.2005 *.www.profitsystem.pl

263
W numerze listopadowo-grudniowym "FRANCHISING INFO" ukaże się artykuł o Multibanku.
Zachęcamy do lektury!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.