Forum: Wszystko o DGE Bruxelles 1475

ftalan 13.10.2005 *.kobra.zak.com.pl

1
Co wiecie o funkcjonowaniu DGE Bruxelles? Chciałbym przystąpić do tej firmy doradczej, ale posiadam zbyt mało informacji na temat jej funkcjonowania - proszę o pomoc.
Dzięki

ANITA 18.10.2005 *.cht137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witaj ftalan. Najpierw weszłam na stronę DGE i wysłałam kwestionariusz. Powymienialiśmy się informacjami i teraz jestem już po rozmowie z panią prezes DGE. Szczegółów spotkania zdradzać Ci nie będę. Powiem tylko, że było bardzo inspirujące. Z tego, co najistotniejsze, to fakt, że dowiedziałam się, jak będzie przebiegać wstępne szkolenie i możliwość skontaktowania się z obecnymi franczyzobiorcami - w Lublinie i Wałbrzychu. Szkolenie trwa 3 dni, ale pewnie zostanie przedłużone do 4. W jego ramach - informacje o programach, zasadach pozyskiwania dotacji, warsztaty z pisania wniosków i praktyczne informacje o tym, jakich klientów pozyskiwać i jak to robić. Po tym szkoleniu zaczynasz regularną pracę - tworzysz bazę klientów, idziesz do nich z ofertą, ustalasz zasady współpracy i zaczynasz przygotowywać wnioski. W razie problemów masz helpdesk on-line na stronie DGE i bezpośredni telefoniczny kontakt z centralą. Na wszystkie merytoryczne i organizacyjne pytania dostajesz na bieżąco odpowiedzi. Będę dzwonić do franczyzobiorców i dopytam ich o doświadczenia. Lublin działa już 4 miesiące. Z pewnością mają sporo do opowiedzenia :) Pozdrawiam i powodzenia!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.