Forum: Czy ktoś próbował na Łotwie? 1475

jerz 21.10.2005 *.proxy.btv.lv

2
Witam!

na skutek zawirowań rodzinnych znalazłem się na Łotwie i tu moje pytanie, czy ktoś miał doświadczenia z sieciami w tym kraju, ewentualnie chciałby nawiązać współpracę ze mną?

Pozdrawiam,
Paweł

MK 21.10.2005 *.bhu106.neoplus.adsl.tpnet.pl

Załóż tam siec nazdobywaj kapitału, a póxniej na ogromne wody do Polski ;-)
Jest kilka fajnych posmysłów które znam!

piotrek_111 21.10.2005 *.bih101.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Po ile tam spirytus za litr?

jerz 21.10.2005 *.proxy.btv.lv

2
MK: no wlasnie dlatego pytam o doswiadczenia, niestety zdobywanie kapitalu od czegos trzeba zaczac, a pierwszy krok jak wiadomo jest najtrudniejszy ;) Szerokie wody na razie musze odpuscic, gdyz przez jakis czas na pewno w Rydze pozostane.

Piotrek: taki na polce praktycznie tyle samo co w Polsce, nei wiem jak z przemyslowym i hmmm... tym do picia w nieoficjalnym obrocie.

Pozdrawiam,
P.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.