Forum: Pośrednictwo kredytowe - opłaca się? 1475

piotrek_111 31.10.2005 *.bhm85.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Całkiem sporo agencji kredytowych różnej maści można spotkać na mieście. Jeśli ktoś ma doswiadczenie w prowadzeniu tego typu przybytku to proszę o info. Ile umów kredytowych może podpisać taki pośrednik w ciągu miesiąca? Na jaką kwotę?

MK 31.10.2005 *.bij54.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tysiąc pięce sto dziewięcet
Stary nie prowadże takiego pośrednictwa ale wiem że nikt tobie na to pytanie nie odpowie bo odpowiedzi nie ma. Są tylko pewne ramy które nie muszą się spełnić. To jest tak jak ze wszystkim tu idze lepiej tam gorzej a gdzie indziej wogole nie idzie i to nie wiedzieć czemu. Nie ma reguły na to musisz próbować az sam nabierzesz doświdczenia a wtedy... Wojarz wojarz

tomy001 02.11.2005 *.83-145-180-62.cable-modem.tkk.net.pl

8
najlepiej samemu docierac do klientow, a nie czekac, az ktos sam przyjdzie bo konkurencja jest ogromna

Magik 02.11.2005 *.bop217.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
MK ma racje, ja byłem wolnym strzelcem i ciągle goniłem i dla tego otwarłem agencje BPH aby nie tracić klientów, których już raz obsłużyłem (sprzedałem kredyt), a nie miałem dla nich szerszej oferty finansowej tak, aby stali się moimi stałymi klientami.
Owszem, polecenia to dobry temat, ale jednak bez reklamy, intensywnej reklamy nie wiele można zdziałać. Dobre logo i zaplecze logistyczne bardzo wiele znaczy w tej działalności.
Współpracowałem z innymi firmami kredytowymi, ale niestety wszyscy tylko patrzą jak by tu się twoim kosztem dorobić.
Oczywiście, jeśli oferta banku nie odpowiada klientowi, a często jest odwrotnie to zawsze mam coś na taką okazje :)) i wszyscy są zadowoleni.
Pozdrawiam Magik

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.