Forum o artykule: Akademia Kobiety Przedsiębiorczej 1475

Mal 03.11.2005 *.ip-83-238-209-240.netia.com.pl

Witam,
pomysl na szkolenie rewelacyjny i ciesze sie, ze ktos cos takiego organizuje. Super.
Mam tylko problem z rejestracja. Wysylalam dwukrotnie emial na podany w artykule adres i wrocil z powrotem, bo adresat nieznany. A wspomnianej ankiety rejestracyjnej tez niestety nie moge znalezc. Pomocy!

MK 03.11.2005 *.bis238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale to jest impreza czysto feministyczna mężczynom wstęp wzbroniony!
A szkoda bo bym poszedł

ANITA 04.11.2005 *.cji147.neoplus.adsl.tpnet.pl

Świetne! Już się zarejestrowałam, bez najmniejszych problemów.

Mal 04.11.2005 *.ip-83-238-209-240.netia.com.pl

No dobra, to sprobuje po raz trzeci! Do trzech razy sztuka? moze... mam nadzieje, ze ktos cos poprawil i teraz bedzie wszystko dzialac. Trzymam kciuki!

Mal 04.11.2005 *.ip-83-238-209-240.netia.com.pl

Anita, pomocy!
Znowu po wyslaniu maila na adres podany w artykule przyszedl do mnie z powrotem... z komunikatem ze nie ma takiego adresata...
Jak ty Anita sie zarejestrowalas?

ANITA 07.11.2005 *.chw200.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rejestrowałam się mailem. Próbuj do skutku, może mieli jakieś przejściowe kłopoty.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.