Forum: Projekt X

06.11.2005
wypowiedzi: 7
*.153.252.104

Witam
Wie ktos cos konkretnego o tym Projekcie dzialajacym w praktyce??
Bede wdzieczny..:)

AiG

07.11.2005
j.m.
*.81-161.gts.tkb.net.pl

w praktyce to jeszcze nie dziala ...z tego co sie zdazylem dowiedziec.

07.11.2005
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

ale przecież oni mją już swoje punkty - nawet zdjęcia rozsyłają. Więc skąd ta informacja?

08.11.2005
CT449
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Działają.Tylko mają dość dziwne warunki. Kolega podpisał z nimi umowę. Chciał zaoferować dodatkowo obsługę opłat z Projektem Accadia, ale prezes X się nie zgodził, bo oni mają umowę z Mieszkiem, chociaż nieformalną chyba, bo z umowy między kolegą a Projektem-X - nic takiego nie wynikało. No i musiał odpuścić...

15.11.2005
jmnowacki
*.tvk.torun.pl

nazwe to maja dziwaczna... z archiwum x na poczatku mi sie kojarzyla :-)

15.11.2005
wypowiedzi: 63
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

WWW.OPTIMA24.PL

16.11.2005
jasiek
*.vlan.euronet.net.pl

Z tego co mi wiadomo - jesli ktos wspolpracuje z Projektem X to nie wiaze sie z nimi na stale - jesli chce moze rozpoczac z kims innym.
Jesli chodzi o Mieszko - nie chce narzekac ani nikogo zniehcecac, ale prosze uwazac na ta firme.
1. Chwala sie na swojej stronie punktami, ktore w rzeczywistosci juz nie istnieja (mowie to na przykladzie mojego miasta)
2. Zaczyna sie u nich dziac cos niedobrego. Coraz wiecej osob rezygnuje ze wspolpracy z nimi.
Moim zdaniem agencja zalozona przez nich jak i punkty dzialajace na zasadzie centrali, ktora robi przelewy - nie maja zadnej przyszlosci. Bo powiedzmy sobie szczerze - zaufalibyscie ludziom, ktorych nie znacie, a ktorzy w waszym imieniu dysponuja pieniedzmi waszych klientow? Do tej pory juz nie raz przynioslo to kiepskie efekty

16.11.2005
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po doświadczeniach min. z grosikiem i płatnikiem w tym co mówisz jest 100% racji. Punkty działające na zasadzie centrali nie mają przyszłości. W momencie kiedy szefowie firmy ukradną kasę to agenci prowadzący punkty w oczach ludzi błyskawicznie zostają określeni mianem złodzieji. Tymczasem to agent jest najbardziej pokrzywdzony. Zainwestował w zabudowę punktu i wyposażenie 5-10 tyś zł, które przepadły, wpłacił kaucję na "fundusz gwarancyjny" i te środki też przepadły, nie dostał prowizji za cały miesiąc pracy, opłacił swoje własne rachunki na kilkaset zł i te pieniądze oczywiście też nie dotarły do odbiorców. A jak wycenić utratę dobrego imienia wśród klientów, sąsiadów i znajomych, którzy zaufali i opłacali rachunki???
Przy tych stratach, straty pojedynczych klientów opłacających rachunki opiewające najczęściej na kwoty ok. 100 zł są niewielkie.
Minęło dwa miesiące od bankructwa pewnej dużej firmy i żadna kanalia odpowiedzialna za kradzież pieniędzy nie jest aresztowana do wyjaśnienia.Z całego kraju płyną materiały dowodowe do białostockiej prokuratury ze wskazaniem na osoby odpowiedzialne za kradzież a tymczasem nikt nie siedzi. W związku z powyższym nie dziwią mnie Twoje informacje, że z konkurencyjnych sieci działających na zasadzie centrali wieją agenci. Sam również rozwiązywałbym taką umowę w najszybszym możliwym terminie. Lepiej podpisać umowę bezpośrednio z bankiem lub z siecią opłat nie działającą na zasadzie centrali dla dobra swojego i klientów.

16.11.2005
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko dzięki rzetelności niektórych dziennikarzy klienci opłacający rachunki mogli przeczytać w gazetach, że to nie ajenci i kasjerzy ukradli pieniądze tylko kanalie zarządzające firmą.

17.11.2005
jmnowacki
*.tvk.torun.pl

no właśnie - tutaj może uwaga do redakcji franchising info - może warto się przyjrzeć problemom sieci opłat i w następnym numerze Franchising info coś na ten temat napisać? przecież ostanie "kwiatki" to nie jest przypadek - coś gdzieś musiało zostać przeoczone,coś zostało "odpuszczone"... Warto chyba się tym tematem zając, tak ku przestrodze i uświadamianiu...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.