Forum: videoworld 1478

hasso27 08.11.2005 *.195.117.96.2

witam,
czy ktoś z czytających prowadzi współpracuje z Videoworld?
Prosze o kontakt lub troche inf na temat współpracy/

46adams 09.11.2005 *.bhh21.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam
tez poszukuję informacji na ten temat gdyż w opisie niewiele mozna się dowiedzieć

Redakcja 09.11.2005 *.www.profitsystem.pl

262
W nr 16 FRANCHISING INFO jest artykuł o wypożyczalniach kaset VHS i płyt DVD.
Zachęcamy do lektury!

jmnowacki 15.11.2005 *.dynamic6-180.tvk.torun.pl

well, jedyny max plus to szafa video jako uzupelnienie wypozyczalni chyba? Vending w Polsce ma duuuuze mozliwosci rozwoju, ale czy akurat wypozyczalnia filmow? i to z ograniczona liczba filmow?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.