Forum o artykule: Tele-Hit w katalogu firm 1475

XXx 15.10.2002 *.komp8.tele-hit.com.pl

super oferta, za tak niewielkie pieniądze można mieć autoryzowany punkt w super lokalizacji. Dla mnie Bomba !!! wchodzę w to i myślę, że znajdę naśladowców.

Ciekawski 15.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

XXx Czy czasem nie pracujesz w Tele-hicie?

Fazi 15.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Na dobrą sprawę, taka jest prawda, że jak masz kaskę to możesz sobie taki sklep otworzyć i nie musisz latac po jakichś agentach i prosić o autoryzację

Realista 15.10.2002 *.komp8.tele-hit.com.pl

Obawiam się, że autoryzację otrzymać można tylko przez agenta.

Idea 16.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Złapałam zasięg, więc dorzuce swoje 3 grosze :)
Pewnie operatorzy GSM wolą mieć do czynienia z kilkoma dużymi agentami, niż z masą drobnicy...

Krystain 07.05.2003 *.pc2-kemp1-5-cust226.lutn.cable.ntl.com

Hm Jesli chodzi o mnie podchodze sceptyczniee ale oferta jest dobra i za niska cene dodakowym atutem jest mozliwosc placenia rachunkow dla klientow Bomba. Wiec raczej zaryzykuje

Kowalski 08.05.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Ja wole zaryzykowac wspolprace z jakas wieksza siecia np Germanos ( tu dopiero maja opieke medialna) albo mpunkt.
Slyszalem rowniez, ze wcale nie jest tak latwo o autoryzacje zglaszanych punktow. Jaka Tele Hit daje gwarancje? 100% ?

Michał 12.05.2003 *.217.8.179.146

Szanse otwarcia punktu są dla wszystkich Agentów jednakowe i ani Germanos ani mPunkt nie mają co liczyć na ułatwienia tylko dlatego, że mają reklamę tv (Germanos), a poza tym to co ma wspólnego z Erą Germanos? Już za chwilę nic !!! Chyba tylko lada sprzedaży i krzesła dla klienta .. no i jeszcze oferta Ery, ale jak długo? może do 1.05.2004?

Obiektywny 24.06.2003 *.rou40500zz.eranet.pl

nie wiem czemu Kowalski tak się podnieca tym Germanosem i mPunktem. Ciekawe czemu, skoro są tacy dobrzy, nie ma ich na jednej z ważniejszych imprez franczyzy jaką są targi w Warszawie(do czwartku). Ja tam byłem i widziałem stoisko Telehit - nic dodać nic ująć.

Dobi 24.06.2003 *.vn253.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale jesteś obiektywny w swoich sądach Panie Obiektywny. O tym czy ktoś jest dobry ma świadczyć to czy się wystawia ... ciekawa koncepcja:)
A może wystawiają się tylko ci którzy dramatycznie szukają biorców, bo nikt ich nie chce. Wystawiają się bo mają nadzieję że na targach podpiszą szubkie umowy z osobami które "podniecą" się ich wizjami milionowych zysków. Oczywiście takie myślenie o wystawianiu się na targach to żart, ale w twoim stylu Obiektywny:)
Każda sieć ma swoją filozofię i potrzeby, i to czy się wystawia na targach jest jej suwerenną decyzją!!!

Obiektywny 24.06.2003 *.217.8.179.146

Dobi, czy chcesz przez to powiedzieć, że jak Nokia wystawia się na CeBit-cie to dlatego,że dramatycznie szuka klientów na swoją technologię?! Targi po to są, żeby, jeśli ktoś ma co, to żeby to zaprezentował - inaczej jest jak firma nie ma co zaprezentować.pzdr

Dobi 24.06.2003 *.vn253.neoplus.adsl.tpnet.pl

W okresie PRL na targach samochodowych w Genewie wystawiali się nasi, przepraszam za wyrażenie, producenci "samochodów" (kolejny raz przepraszam za wyrażenie) z FSO i FSM.
Mam pytanie do Obiektywnego (należy zazanczyć prawidłową odpowiedź):
a. wystawiali się bo mieli świetne samochody
b. wystawiali się bo się nudzili
c. wystawiali się bo w kraju było mało dewiz i trzeba było coś sprzedać, byle komu.
Człowieku Targi to jedna z wielu form prezentacji firmy, wystawiają się na nich sieci, które uważają że im to w czymś pomoże. Idąc twoim tokiem rozumowania można uznać, że jak ktoś się nie reklamuje w TV, to znaczy, że jest kiepski i nie ma czego pokazać:)

Kowalski 24.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Tele Hit wystawia sie na ciagle jeszcze malo popularnych targach natomiast Germanos reklamuje sie w telewizji z siecia wielkosci ponad 120 salonow sprzedazy. Ciekawe ktora z tych sieci ma bardziej atrakcyjna oferte? Odpowiedz jest chyba dosc oczywista. Nadal przystaje przy Sieci Germanos.

Nowak 24.06.2003 *.mok.waw.pl

Zostań sobie prz Germanosie i zapłać z innymi ich biorcami koszty reklamy w telewizji. Mam wrażenie, ze niektórzy nie licza pieniędzy a dla wystepu w TV sprzedaliby własną matkę.

Xawier 25.06.2003 *.prosie6.acn.pl

Ta dyskusja przypomina spory przeczkolaków w piaskownicy. Poziom argumentów jest tragiczny. Ludzie opamiętajcie się !!!

M 25.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Szanowni Państwo,
Jestem jednym z biorców licencji w Sieci Germanos i urzejmie Państwa informuję, że żaden z biorców nie ponosi kosztów reklamy ani telewizyjnej ani prasowej.
Pozdrawiam

Wisniewski 25.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Niezmiernie zainteresowala mnie Panstwa dyskusja, szczegolnie wypowiedz Pana Nowaka. Jesli nie wie Pan do czego sluzy reklama a w szczegolnosci telewizyjna, proponuje zasiegnac razdy u specjalisty ds marketingu. Sluze pomoca.

Nowak 25.06.2003 *.mok.waw.pl

Gdyby dawcy Germanosa i ich biorcy byli biegli w marketingu, nie nazwaliby swojej sieci w tak fatalny sposób.

Speedy 25.06.2003 *.qn233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nowak, rozwiń proszę swoją myśl, jeżeli możesz, oczywiście...

M 26.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Szanowny Panie Nowak,
Widzę, że teraz należy się Panu BARDZO porządna lekcja marketingu.
Nadal służę pomocą.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.