Forum o artykule: Tele-Hit w katalogu firm 1475

steff 27.06.2003 *.217.8.179.146

A już myślałem, że tylko Germanos jest tak silny w Polsce i dlatego ciągnie tak duż e siano za przystąpienie do swojej sieci. Ale okazuje się, że sieć którą spotkałem na targach za to samo "woła" połowa mniej i też działa marketingowo (moze nie w telewizji) ale to jeszcze przed nimi mama nadzieję. Można więc stwierdzić, że jednak Germanos obciąża w pośredni sposób za reklamę w TV swoich ślepo zapatrzonych w TV biorców.

frank 24.07.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

to wzystko b.ciekawe. A co sądzicie o mpunkt.Jestem w przeddzień od podpisania umowy franch. z tą firmą i jeszcze trochę się obawiam. Poradzcie najlepiej ci ktorzy to mają. Na co zwrócić szczególną uwagę. Może jakiś portal internetowy gdzie coś poradzą. Pomagajmy sobie nawzajem a przyniesie to jakiś sensowny rezultat dla biorców jak i dla dawców. Ogólnie jestem za jak najbardziej ale..to jednak troche kasy. Obawy jak najbardziej słuszne więc proszę o komentarz.dzięki

worq 24.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Facet..troche pozno pytasz o te porady...Porozmawiaj z innymi biorcami...poobserwuj (ale solidnie) jednostki M-punkt, ile przewija sie przez nie klientow.

donimir 10.08.2003 *.pd84.elblag.sdi.tpnet.pl

a ja działam w sieci tele-hit i pomimo różnych zawirowań jestem jak do tej pory w miarę zadowolony

Marko 19.08.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Dobi, czy ty wywodzisz się z Abchazji i jedyne sensowne targi to dla Ciebie stadion dziesięciolecia?

konik 21.08.2003 *.18.kutno.mediaclub.pl

Czytam i czytam Wasze wypowiedzi i nic z nich na dobrą sprawę wywnioskować nie mogę.Może w końcu ktoś konkretnie zajmie stanowisko i oceni na ile firma jest dobra w odróżnieniu od innych oferujących takie same lub podobne usługi ?Ciekaw jestem tym bardziej że sam zastanawiam się nad tym czy nie podpisać z nimi umowy.

kwark 21.08.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

kolego, przede wszystkim chodzi o to aby na łamach tego tematu podzielić się informacjami o rynku tel.komórkowej, czyli nie tylko sieci tele-hit ale rownież sieci m-punkt, do ktorej wstąpieniem jestem zainteresowany. temat trochę uleciał przez te parę tygodni ale jest jak najbardziej aktualny. tak więc dalej warto czy nie? podzielcie sie info. i doświadczeniami szanowni franch-biorcy. z gory dzięki w imieniu wszystkich.

Aleksander 21.08.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Też myślę o otwarciu punktu GSM. Z pewnością wolę to zrobić z Telehitem czy mPunktem - przynajmniej wiem za co płacę. Reklamę produktów w nadmiarze zapewni mi Era lub Plus - nie potrzebuję aż tak drogo płacić, aby to moja sieć robiła.

Z 28.08.2003 *.w3cache3.waw.cdp.pl

Polecam zastanowic sie nad Siecia Germanos. Tak naprawde tylko ja widac i tylko ona mocno sie wyroznia.

grand 28.08.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

widać germanosa tylko dlatego że jest obecny w blokach reklamowych telewizji. Czy to wystarczający powód by wybrać najdroższego franch-dawcę spośród innych o podobnej ofercie i znacznie tańszych?do zastanowienia

donimir 07.09.2003 *.pd84.elblag.sdi.tpnet.pl

Widzę, że wiele osób jest targanych wątpliwościami z kim byłoby najkorzystniej zawrzeć umowę. Pewien mój znajomy zastosował bardzo prostą metodę, dzwonił po franczyzobiorcach zadając im jedno pytanie, czy są zadowoleni ze współpracy w swojej sieci. Proste, skuteczne, dzisiaj prowadzi salon ery współpracując z telehitem.

Z 08.09.2003 *.host-ip46-224.crowley.pl

Który z fdawców ma tak szeroka oferte jak Germanos i jest tanszy?

jon 08.09.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

np.m-punkt

Marek 17.09.2003 *.pv208.neoplus.adsl.tpnet.pl

4 strony komentarzy i nie usłyszałem żadnych konkretów na temat telehita i czy jest sens się interesować bliżej tą siecią. Szkoda że nie wypowiedzieli się biorcy licencji o wadach i zaletach telehita. Co do Germanosa hm przecież ma gdzieś czy przychodzi do mPunkt Germanos czy Telehita. On przychodzi do ERY IDEII albo PLUSA. I mi reklama Germanosa w TV do niczego nie jest potrzebna. ani to że dają w promocji sznureczek do telefonu. Odpowiednią ilość reklam zapewniają sami operatorzy. Czy germanos oferuje lepsze warunki współpracy od innych na rynku. Z tego co wyczytałem duży plus TELEHITA to możliwość opłacenia rachunków (różnych) i to może zwabić klienta do mojego punktu zamiast do innego punktu ery obok. Co do newsa prosiłbym o wypowiedzi osób współpracujących z Telehitem i podzielenie się spostrzeżeniami.

Maciej 24.09.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Z tego co się orientuję, wszystkie sieci oferują usługi i produkty dodatkowe (akcesoria). Ciekawi mnie tylko dlaczego germanos jest o tyle droższy od innych?

Redakcja 26.09.2003 *.www.profitsystem.pl

263
W 4 numerze magazynu Franchising Info głównym tematem będą sieci handlowe sprzedające komórki. Zachęcamy do lektury. Pismo będzie dostępne w punktach sprzedazy detalicznej w październiku.

Speedy 27.09.2003 *.sl67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie zanim zaczniecie porównywać sieci franchisingowe zachęcam abyście poczytali sobie trochę na temat zmian, które czekają polski rynek telefonii komórkowej... Zapewniam Was że są ważniejsze rzeczy tego czy klienci TeleHit mogą w salonach tejże sieci zapłacić za rachunek lub to czy dany produkt w Germanos jest droższy.

KWARK 29.09.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

o jakich zmianach mówisz? proszę o informację-nie chcę podjąć błędnej decyzji o podjęciu współpracy z operatorem komórkowym, dzięki za info

Speedy 04.10.2003 *.tk151.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kwark - mam na myśli kształt "dojrzałych" rynków telefonii komórkowej w Europie. Dotyczy to w naszym przypadku przyszłej obecności Deutsche Telekom, Orange i Vodafone na rodzimym rynku.

janek 07.10.2004 *.ajh217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wy naprawdę myslicie że chcą dać wam zarobić te sieci , mówię wam że nie oni szukają albo frajerów albo lokalizacji gdzie jeszcze ich nie ma i wtedy sami uderzaja juz bez was kochani lepiej dla nich dac pracownikowi 700 zł i nie zapierdala niż dac agentowi za to samo 7000 zł , sam to doświadfczyłem na idei i erze

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.