Forum: Czaty na tym portalu! 1475

MK 14.11.2005 *.bhn248.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli mogę dodać swoje zdanie ten temat to uważam że czaty są źle zorganizowane!
Powinny się odbywać w godzinach wieczornych około 18 -20. Przecież o 11 to większość korzystających jest w pracy lub gdzieś tam...
Stąd tak skromna rzesza pytających! Wiem że można przejrzeć archiwa ale jeżeli ktoś ma pytania nie zawarte w nich.
Więc jeszcze raz proszę zmięcie godzinę tych rozmów a na pewno przedsięwzięcie się orzywi!
Rozumiem że ten przedstawicie też ma swoje zadania, ale to on musi być elastyczni żeby złapać biorcę a nie odwrotnie!
Proszę o wpisy użytkowników którzy popierają mnie i godziny tych czatow są dla nich problemem. Może Redakcja go dostrzerze i coś postanowi.
Pozdrawiam

Redakcja 14.11.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Wybraliśmy obecny termin na podstawie statystyk oglądalności portalu - jest ona najwyższa w godz. 11.00 - 12.00. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w tych godzinach do przesyłania swoich pytań. Na wszystkie zostanie udzielona odpowiedź podczas spotkania.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.