Forum: Maximoda czyli biznes w rozmiarze XL 1482

Wiola 16.11.2005 *.ip-213-17-223-227.netia.com.pl

2
Witam,zastanawiałam się nad sklepem odzieżowym dla osób "puszystych".MAXIMODA jest firmą która oferuje taką odzież i przystępne warunki.Jestem ciekawa czy ktoś z państwa słysza o tej firmie ,badż ma już z nią umowe.Proszę o wypowiedzi.Pozdrawiam.

cezary 09.05.2006 *.213-238-105-151.adsl.inetia.pl

3
Witam
czy masz już może jakieś wiadomości o maxi modzie??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.