Forum: lokata

22.11.2005
maciey
*.internetdsl.tpnet.pl

gdzie najkorzystniej ulokowac 90 000 zl na w miare wysoki procent, zeby pieniadze rosly?

pozdrawiam

23.11.2005
sylwia
*.240.165.211

Najkorzystniejszy jest fundusz np ja mam w zrownowazonym w PKO ,lokata to sa"zamrozone pieniadze"przejdz sie do banku a napewno ci cos doradza!
pozdrawiam

24.11.2005
maciey
*.internetdsl.tpnet.pl

a na jaki procent mozna liczyc we funduszu? i czy nie jest to zbyt ryzykowne? slyszalem, ze koszystny jest fundusz wbk arka

pozdrawiam

28.11.2005
sylwia
*.240.165.211

W funduszach nie ma procentow!tutaj sa jednostki uczestnictwa. o tym funduszu co wspomniales nic mi nie wiadomo! Tak jak pisalam wczesniej warto przejsc sie do Banku i zwyczajnie zapytac

28.11.2005
sylwia
*.240.165.211

Jezeli chodzi o ryzyko-polecam fundusz zrownowazony ,a dla odwaznych agresywny(nie polecam)

19.12.2016
wypowiedzi: 32
*.221.122.120

Pozwolę sobie podbić. Gdize obecnie są najkorzystniejsze oferyt lokat? 

20.12.2016
wypowiedzi: 51
*.221.122.120

Niestety , ale obecnie lokaty nie są ogólnie tak dobrze oprocentowane jak jeszcze kilka lat temu. Nie zarobisz na nich wiele co nie znaczy oczywiście,ze nie opłaca sie tam lokować pieniedzy ponieważ lepiej żeby zarobiły chociaż troche niż traciły na wartości w domu w skarpecie.

Sugeruję zorientować się jak przedstawia się oferta Nest banku

https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Mają obecnie jedne z lepiej oprocentowanych lokat. Szczególnie na lokatę na powitanie. Jesli jeszcze nie korzystałeś z ich usług możesz tam zalozyć lokatę na 4%.

30.12.2016
wypowiedzi: 13
*.133.212.157.78.bain.com

Również jestem zdania, że lepszym rozwiązaniem jest konto oszczędnościowe. W przypadku lokaty trzeba do konca czekać aż lokata się zakonczy jeśli nie chcemy tracić oprocentowania. W przypadku konta oszczędnościowego jest możliwośc wybrania kasy kiedy się chce i nie musimy niczego absolutnie tracić. Zarobek z odsetek, który zarobiliśmy do tej pory zostaje u nas.

W tym przypadku polecam rozwagę:

http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konto-oszczednosciowe/

Na stronie jest opis jakie oferty są najbardziej opłacalne. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.