Forum: Germanos vs Erotel vs Telemobil vs inne 1480

F@lcon 24.11.2005 *.82.160.142.2

9
Witam wszytkich Forumowiczy
Czy ktos z Was moglby mi poradzic w jakiej sieci franczyzowej najlepiej uruchomic salon Ery? Slyszalem, ze najlepszy jest Germanos, bo ma w swojej ofercie dodatkowe produkty (tel. stacjonarne, akcesoria, Cyfre+). Ale czy dadza licencje w miescie, ktore ma 20 000 mieszkancow? Dopiero caly powiat ma okolo 100 000 ludkow. Czy ktos prowadzi salon Germanosa w miescie do 20 000 mieszkancow?

abi 26.11.2005 *.aid229.neoplus.adsl.tpnet.pl

daj sobie spokój z tym germanosem to wielcy naciągacze najpierw zażądaj tytuł prawny do lokalu a później cię z niego wyrzucą po zainwestowaniu przez ciebie kasy polecam eurotle z jakiego jesteś miasta

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.