Forum: IGPF się sypie !! ? 1483

Jarek_R 24.11.2005 *.gp2.eranet.pl

53
ćwierkają wróbelki od samego rana że IGPF prawie rozsypana A dokładniej rezygnacje złożył Pan Prezes Piątek Zatem w Izbie pozostał 3 osobowy zarząd Czyżby początek końca ?? A miało być tak pięknie :-)

piotrek_111 25.11.2005 *.bhz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jakoś nikogo to nie zdziwi jeżeli okaże się prawdą. Pewnie poszło o spłatę długów płatnika bankruta na których pokrycie izba nie ma wystarczających środków.
Łatwo to policzyć. Obecnie minęły czasy świetności punktów kasowych kiedy to przyjmowały one po kilka tysięcy rachunków miesięcznie. Teraz miesięcznie 1300 sztuk na punkt to średnia i tak mocno zawyżona, większość po ostatnich aferach nawet tego nie jest w stanie zrealizować. Jeśli w izbie jest 800 punktów ( też pewnie wartość zawyżona)to łatwo policzyć, że: 1300 x 0,01 x 800 x 12 miesięcy = 124 800 zł rocznie. Ponieważ fundusz zbiera kasę od jakichś czterech miesięcy to uzbierać się mogło nie więcej niż 41 600 zł. Jest to kwota śmiesznie niska biorąc pod uwagę fakt, że długi w kasie potencjalnych bankrutów w tej branży dochodzą do kilku milionów złotych. Jeśli firmy zrzeszone wpadłyby na pomysł spłacenia nie swoich długów ze swoich środków to im także grozi utrata płynności i plajta. Mają więc twardy orzech do zgryzienia.

obserwator 13 01.12.2005 *.amu66.neoplus.adsl.tpnet.pl

pytanie do jarka_r. czemu odeszłeś od mieszka?

Jarek_R 01.12.2005 *.gp2.eranet.pl

53
różnica poglądów na to co Mieszko miało robić a nie robiło Traktowania partnerów i takie tam Poprostu okazało się ze kazdy z nas ma inną koncepcję więc bezsensem było wspólne męczenie się Z perspektywy czasu widać że moja decyzja o rozstaniu się z tą firmą była słuszna

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.