Forum: PROFIT system - fachowo o franchisingu 1483

46adams 28.11.2005 *.bks40.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam
mam problem z wejściem na waszą strona loguje mi sie jakaść inna strona wołająca hasło jak wpisuje hasło z forum nie luguje się.
Na tych komputerach co się tak dzieje nie da się wejść wcale na waszą stroną czyżby ktośc celowo blokował wejście do was. Rozmawiałem z innymi uczestnikami portalu mają tem sam problem

MK 28.11.2005 *.bit88.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sobota/niedziela również nie mogłem wejść na stronę www.franchising.info.pl ale wydaje mi się ze to jest coś z serwerem, oj chyba ktoś komuś czegoś nie zapłacił i zawieszono działalność portalu bądż występowało tzn. czyszczenie ale to jest raczej mało prawdopodobne!
Ale cieszę się że wróciliści!
Pozdrawiam

F@lcon 28.11.2005 *.82.160.142.2

9
Jakie tam niezaplacenie?! Domena byla widoczna. A to ze wlaczyli poczte, to dobrze, bo zamiast pustej strony byla przynajmniej poczta. Moze cos im padlo na serwerze a w weekend admini wiadomo odpoczywaja.

Redakcja 29.11.2005 *.www.profitsystem.pl

262
Przepraszamy wszystkich za kłopoty, w sobotę i niedzielę w NASK-u pojawiło się błędne adresowanie - zamiast na portal nasz adres był przekierowywany na serwer pocztowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.