Forum do artykułu: Prohibicja w katalogu firm

16.10.2002
Mycha
*.demo.pl

Uprzedzam , że nie należy czytać menu o pustym żołądku.

17.10.2002
Artysta
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Lubię prohibicję, pamiętam jeszcze jej początki w Wawrszawie na Strówce, gdzie przychodzili naprawdę ludzie na poziomie i można było ciekawie spędzić czas. Podoba mi się koncepcja tworzenia sieci, będzie można pójść do Prohibicji w każdym większym mieście.

17.10.2002
Żona
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Bardzo lubię prohibicję. prowadzimy z mężem małą kawiarenkę, ale to właśnie w Wawie w Prohibicji się poznaliśmy.

18.10.2002
Kawaler
*.dostep.pl

Skoro można tam poznać "dobre" kobiety, będę tam częściej zaglądał ... szukam żony, najlepiej z wyższych sfer:))))))))

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.