Forum: H&M i C&A? 1475

On31 29.11.2005 *.dbs135.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy te firmy udzielaja licencji Franchise?

Obserwator 03.12.2005 *.chello084010226053.chello.pl

20
Czy udzielaja to nie wiem. Wiem natomiast ze C&A ma straszne ubrania. Polowa koszulek dla facetow jest rozowa. Za to moja panna czasami sobie cos tam znajdzie. H&M znacznie bardziej mi odpowiada.

JOHN 21.12.2005 *.bfy163.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
TYLKO WŁASNE JEDNOSTKI, W ŻYCIU NIE BYŁOBY CIĘ STAĆ NA ICH PROJEKT, KOSZTOWAŁBY WIELE NOWYCH BANIEK. JAK MASZ TAKI SZMAL TO LEPIEJ ODSETKI ODRYWAJ

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.