Forum: H&M i C&A?

29.11.2005
On31
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy te firmy udzielaja licencji Franchise?

03.12.2005
wypowiedzi: 20
*.chello.pl

Czy udzielaja to nie wiem. Wiem natomiast ze C&A ma straszne ubrania. Polowa koszulek dla facetow jest rozowa. Za to moja panna czasami sobie cos tam znajdzie. H&M znacznie bardziej mi odpowiada.

21.12.2005
wypowiedzi: 35
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

TYLKO WŁASNE JEDNOSTKI, W ŻYCIU NIE BYŁOBY CIĘ STAĆ NA ICH PROJEKT, KOSZTOWAŁBY WIELE NOWYCH BANIEK. JAK MASZ TAKI SZMAL TO LEPIEJ ODSETKI ODRYWAJ

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.