Forum: Za kilka lat? 1475

marcin18d 30.11.2005 *.xdsl-2377.wroclaw.dialog.net.pl

1
Witam wszystkich uzytkownikow

Przez przypadek trafilem na ta strone i teamt franchisingu mnie bardzo zaintereoswal niedlugo mam zamiar zaczac stduia ekonomiczne. Jestem dosyc mlody ale juz zaczynam myslec o swoej przyszlosci (nieche cale zycie charowac po 8 godzin jak wol za 800zl) konkretnie o jakims biznesie. Czy opalca sie inwestowaasc swoj czas i zglebiac tajniki wiedzy o franchisingu zeby w przyszlosci moc np: dzieki temu sprobowac zaczac pracowac na swoj rachunek.Co o tym myslicie?

F@lcon 04.12.2005 *.82.160.142.2

9
Zawsze "na swoim" bedziesz mial lepiej, niz
"na cudzym". Chociazby dlatego, ze wszystko zalezec bedzie tylko od ciebie, a nie od twoich przelozonych, czy zagranicznej centrali (jesli osiagnalbys wysokie stanowisko). Jesli jestes ambitny, to nigdy nie zaakceptujesz sytuacji, w ktorej po 8 godzinach pracy przychodzisz do domu i masz caly swiat w nosie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.