Forum: Grosik 1475

Magik 05.12.2004 *.bog182.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
YaRo NA PREZYDENTA ! ! !
Prosze głosować ! ! zbieramy głosy ! !

helpman 07.12.2004 *.ntwklan-62-233-180-142.devs.futuro.pl

1
Witam.
Czy moglibyście Państwo podzielić sie ze mną przemyśleniami i spostrzezeniami na temat Grosika.Jestem na etapie podpisywania i z nimi umowy.Trochę sie ,,trzęsę" bo słysze różne opinie.Będę bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi

Magik 08.12.2004 *.boa127.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
ELIXIR jest tańszy, zobacz, a i oprogramowanie ma dobre przynajmniej klient dostaje potwierdzenie przyjęcia do realizacji jego opłat.

relod 08.12.2004 *.dial-1357.jgora.dialog.net.pl

popieram przedmówcę ELIXIR jest spoko działam u nich trzeci miesiąc są uczciwi do bólu (obym nie przechwalił)program komputerowy działa bez problemów klienci są zadowoleni , nie namawiam na siłę bo to jest ciężki biznes ale jak możesz wybierać....

YaRo 08.12.2004 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
a ja oczywiście nic nie powiem oficjalnie ale jak to mówią każda pliszka swój ogon chwali Więc ja tylko powiem też tak jak przedmówca : jeśli możesz wybierać, wybierz rozsadnie bo..... ;-)))

ULKERS29 08.12.2004 *.prosie1-1.aster.pl

10
GROSIK JEST PRZEREKLAMOWANY I TO MOCNO

Piotr2 11.12.2004 *.brh136.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Działam jako franczyobiorca Grosika od marca i jest ok.
Nie wiem dlaczego jest tak opluwany przez konkurencję np. Pana Yaro z Mieszka???
Czy zazdroszczą najbardziej rozpoznawalnego logo w tym kraju wśród agencji opłat???
Poziom świadczonych usług jest na podobnym poziomie jeśli by wymienić Grosika Mieszka czy Elixir.
Z wypowiedzi Yaro na tym forum wynika że Mieszko super a Grosik beee. Takie zwykłe opluwanie bez merytorycznych faktów.
A prawda jest taka, że odkąd działam ( 9 miesięcy, hehe ale zleciało )miałem tylko 2 słuszne reklamacje które zostały szybko wyjaśnione. Wszystkie inne reklamacje są tak naprawdę z winy klientów którzy płacą rachunki z opóźnieniem i mają pretensje, że dostają jakieś ponaglenia od wystawców:)
Jaką byś firmę nie wybrał do współpracy to zauważysz, ze ok. 30% rachunków które przyjmujesz ludzie płacą po terminie. Jeden facet płacił u mnie za komórkę z PÓŁTORAMIESIĘCZNYM OPÓŹNIENIEM a pretensje miał do mnie, że pieniądze szły 4 dni! Nie wpadł na pomysł aby przefaxować potwierdzenie wpłaty do ERY:)
Prawda jest taka ,ze Grosik działa na rynku kilka lat i nikomu z wpłacających klientów nic nie zginęło! Więc może Yaro przedstawiciel Mieszka zaprezentuje jakieś merytoryczne fakty dlaczego Mieszko taki cacy a Grosik taki beee?????
W każdej z tych firm pracują ludzie i pomyłki mogą się im przytrafiać. Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Zapraszam do wypowiedzi biorców różnych agencji opłat. Jak wam się układa współpraca, co się wam podoba w tych firmach a co nie? Co waszym zdaniem daje wam przewagę nad konkurencją a co jest piętą achillesową?
Jak połączyć siły i bronić się przed niesłusznymi atakami dziennikarzy ( bardzo częstymi w ostatnim czasie) na uczciwe agencje? Zarzut dziennikarzy jaki przewija się w wielu artykułach to brak umów z wystawcami rachunków. Tymczasem takie umowy nie są zgodnie z prawem wymagane. Trudno aby każdy z każdym miał podpisaną umowę:)Nawet banki i poczta nie mają umów z wystawcami do których przelewają pieniądze.
Pozdrawiam:)

YaRo 11.12.2004 *.80.48.175.4

71
PIOTRZE 2 - nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz się bronić przed dziennikarzami razem z biorcami licencji z innych firm. Bowiem jak do tej pory o żadnej innej firmie poza Grosikiem niezauwazyłem negatywnych artykułów - zapewne to się przysłuzyło temu ze marka jest rozpoznawalna Ale marna to pociecha.
Ani Elixir, ani MIESZKO, skarbonka, czy jakakolwiek siec nie jest tak czesto w złym świetle na ludzkich językach więc nam takie obrony i komitety nie sa potrzebne.
Powiadasz że ja opluwam A więc odpowiedz mi łaskawie w którym momecie się myle w tym co pisze:
- czy ostatnio w grosiku doszło do kolejnego podziału firmy na dwie i co za tym idzie wiele kas przeszło do nowej firmy ??
- czy grosik jest najczęsciej atakowany przez dziennikarzy z przypadku, a może przez złośliwośc ??
- czy przyjmowanie opłat ZUS jest zgodne z prawem ?? (proponuje poczytać fachową literaturę na ten temat lub dopytac się właściwej osoby I to akurat mówię jak najbardziej życzliwie)
Zastanów się dobrze i przeczytaj raz jeszcze moje wypowiedzi, a może coś z nich zrozumiesz.

Magik 12.12.2004 *.bov24.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Yaro, wszyscy to wiemy, a ty w udawadnianiu swojej racji jestes poprostu "UPIERDLIWY" i z nutą arogancji wypowiadasz sie o innych obojętnie kto by to nie był.
PS. pytanko, a czemu to wasz program nie jest zainstalowany we wszystkich waszych punktach?
Pozdrowionka Magik.

YaRo 12.12.2004 *.80.48.175.4

71
na chwile obecną już tylko nieliczne punkty pozostają bez programu W regionie za jaki ja odpowiadam bez systemu pracuje około 7 agencji Pozostałe są juz zainstalowane Zakładam że do końca tego roku cała siec bedzie już w 100 % spieta w system.

Piotr2 16.12.2004 *.blg93.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Przyjmowanie zusów jest legalne jeśli np. masz umowę z KIRem :)
Doszło do podziału no i co z tego?

Piotr2 16.12.2004 *.blg93.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Byłbym zapomniał:
http://uwaga.onet.pl/1197584,3,archiwum.html

Jeśli uważasz, że grosik jest jedyną firmą atakowaną przez dziennikarzy to raczej tego w telewizji nie oglądałeś?

aurex 05.01.2005 *.tb202.internetdsl.tpnet.pl

1
Może ktoś mi powie coś na temat tego interesu

ULKERS29 05.01.2005 *.prosie7-1.aster.pl

10
grosik lipa

TomekW 09.01.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Drogi Yaro. Współczuję. Ciągle piszesz o GROSIKU - zastanawiam się czy to zazdrość czy reklama. Jeśli chodzi o nas grosikowców to rozwijamy się. Nowe produkty, pomysły. Najlepiej jest uderzać w największego - zawsze się trafi. Nie zamierzam obsmarowywać mieszkowców, reprezentuję poważną firmę.Yaro jest takie powiedzenie "Od jakiej broni walczysz od takiej zginiesz".

Piotr2 15.01.2005 *.bli63.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Yaro podał tu jak zwykle nieprawdziwe informacje.
Po podziale powstały dwa podmioty:
Agencja Finansowa Grosik sp. z o.o.
oraz Polska Sieć Opłat sp. z o.o.
Pierwszy z wymienionych należy do głownego udziałowca poprzednio działającej Polskiej Agencji Finansowejsp. z o.o.
Jeśli Yaro nie masz o czymś pojęcia to nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd!
Bo wyobraź sobie, że osób zadowolonych ze współpracy z grosikiem jest sporo. Ja do nich należę.

Streamers 15.01.2005 *.serwer.tvgawex.pl

I po co chwalisz najgorszą sieć opłat. Najwięcej pobierają prowizji od wpłat i coś wolno otwierają punkty. Pewnie jesteś kimś więcej niż biorca w Grosiku.

TomekW 20.01.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Jaki nadawca taka odpowiedź. Szczególnie, że działa dla konkurencji.

TomekW 20.01.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Jakoś nie widać aby Mieszko wprowadzał nowe produkty. Nic nie drgnęło od roku. Jak się czegoś nie rozwija to stoi to w miejscu a wręcz się cofa. A w GROSIKU dodatkowo wprowadzają kredyty i doładowania kart!! I kto tu mówi o rozwoju??

mimi 22.01.2005 *.alc233.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
Piotrze II,
Jak zauważyłem też piszesz o czymś, czego nie wiesz.
Bieta nie był nigdy głównym udziałowcem Polskiej Agencji Finansowej Sp. z o.o. Podział był następujący:
M. Tadeusz Bieta -20%
mama M. Tadeusza Biety -20%
nijaka Magda T. -20%
Grzegorz I. -40%
Jak wiesz nie po raz pierwszy Pan Mariusz Tadeusz B. wyleciał. Tym razem miał szczęście, że dostał wyprawkę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.