Forum: rynek odzieży dziecięcej - art. dziecięce 16

kondzio 13.12.2005 *.ago70.internetdsl.tpnet.pl

Witam
Mam pytanie co sądzicie o rynku odzieży dziecięce. Może ktoś ma jakieś doświadczenie.
Co sądzicie o marce "HAPPYKIDS"

MK 18.12.2005 *.bih51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rynek odzieży dzieciecej jest mały a firm próbujących coś ugrać dużo. Zgodnie z statystykami będzie się zmniejszał! Ale jak sądzisz że jest to coś dla ciebie to próbuj nie ma rzeczy lepszej jak dochodowy biznes który daje satysfakcje (ale czy taki istnieje?)

Asiula 16.08.2016 *.apn-5-60-195-235.dynamic.gprs.plus.pl

135

A chodzi Ci o informacje na temat rynku odzieży dzieciecej, czy o tym sklepie? No nie rozumiem zamysłu tego wpisu.

roksanna2 19.09.2016 *.aaad47.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości sklepów internetowych gdzie moglibyście zrobić zakupy, to osobiście polecam sklep Gomama. Mają wyśmienity wybór wielu artykułów, przydatnych każdej mamie. Osobiście zamówiłąm tam Chusty dla niemowląt i muszę powiedzieć że to był rewelacyjny zakup, bardzo mi ułatwił codzienną pracę przy moim niemowlaku !

DorotaW 19.09.2016 *.dynamic-78-8-244-192.ssp.dialog.net.pl

7

Faktycznie nie jest to dosyć opłacalny biznes, choć niewątpliwie przyjemny. Dzieci coraz mniej, lepiej celować w starsze osoby :)

Natalia G. 21.09.2016 *.173-234-58-51.ipvnow.com

9

Ale z drugiej strony dzieci szybko rosną i trzeba kupować nowe ubrania często, a rodzice na dzieci piniędzy nie żałują :)

Natalia G. 21.09.2016 *.173-234-58-51.ipvnow.com

9

Dawniej kupowałam w Ikei, ale przerzuciłam się na sklepy internetowe, bo jest dużo wygodniej, szybciej, no i czasem też taniej. Kiedyś na przykład kupiłam taką szafkę pod umywalkę http://ware-house.pl/komplet-szafka-podumywalkowa-flex-45-biala-umywalka-sonata-aquaform.html, która w stacjonarnych sklepach była przynajmniej o 100zł droższa.

szannik11 02.12.2016 *.cfd49.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jeśli uwielbiacie robić zakupy przez internet to osobiście polecam także sklep internetowy w którym ostatnio robiłam mnóstwo zakupów, ubranka do chrztu i nie tylko. Ciekawa, bogata oferta i wiele promocji to ich największe atuty ! Super Sklep :)

Martyna2503 31.07.2017 *.dev179.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Nie znam tej marki, może lepiej poszukać jakiejs popularnej, która ma już sporą rzesze klientów. Np. http://www.51015kids.eu/franczyza/ ? Uważam, że oferują korzystne warunki współpracy, mozna liczyć na pomoc z ich strony. A marka jest dobrze kojarzona i popularna wśród rodziców.

Scott UF 22.08.2017 *.abts-north-dynamic-082.113.68.182.airtelbroadband.in

1

I think my browser is old or not supported for the post, i cant seen any image, but i can read the text and i enjoyed the post you shared

Casio G Shock Watches UK Custom Tailor in Hong Kong Foreign Money Exchange Online

darekbaranski12 24.08.2017 *.edn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Nie słyszałem o tej marce, ale jeśli masz lokal, to zacznij handlować taką odzieżą. Lub pomyśl o sprowadzaniu bardziej znanej marki.

Gus!a 28.08.2017 *.apn-5-60-86-11.dynamic.gprs.plus.pl

65

Moim zdaniem to dobry pomysł. Oczywiście, jak nie ma 3 innych w tej samej galerii.

Jane 05.09.2017 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

62

To raczej dosyć rozbudowany rynek, można znaleźć wiele sklepów zarówno stacjonarnych, jak i tych internetowych

anitawolarz 02.03.2018 *.095160244216.zabrze.vectranet.pl

49

Trzeba mieć też świadomość, że konkurencja w branży odzieży dziecięcej dosyć duża. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób wyróżnić się na jej tle, to może warto spróbować :)

domi78 07.03.2018 *.public-gprs350641.centertel.pl

34

A czy ktos ma może fotelik samochodowy Diono Monterey 2 https://e-foteliki.pl/diono-monterey-2.html ? Od kilku dni przeszukuje sklepy za fotelikiem, i jedynie ten najbardziej przypadł mi do gustu, bo z opisu widać że jest bezpieczny i wygodny. Jak również fotelik rośnie wraz z dzieckiem i dopasowuje się do niego dzięki regulowanej szerokości. Jakie macie zdanie na temat tych fotelików?

james lara 06.10.2018 *.125.99.165.2

30
Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page.Thank you! Arcade Games

30
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing. Puzzle Games

30
I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here Plumber Northampton

enable 14.11.2018 *.45.116.233.43

31
To wszystko zależy jakie to miasto i co ważne jaka sieć z odzieżą dla dzieci. bo w tej branży ostatnio szału nie ma jest raczej kiepsko. Mattress Financing

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.