Forum: rynek odzieży dziecięcej

13.12.2005
kondzio
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam
Mam pytanie co sądzicie o rynku odzieży dziecięce. Może ktoś ma jakieś doświadczenie.
Co sądzicie o marce "HAPPYKIDS"

18.12.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rynek odzieży dzieciecej jest mały a firm próbujących coś ugrać dużo. Zgodnie z statystykami będzie się zmniejszał! Ale jak sądzisz że jest to coś dla ciebie to próbuj nie ma rzeczy lepszej jak dochodowy biznes który daje satysfakcje (ale czy taki istnieje?)

16.08.2016
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

A chodzi Ci o informacje na temat rynku odzieży dzieciecej, czy o tym sklepie? No nie rozumiem zamysłu tego wpisu.

19.09.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości sklepów internetowych gdzie moglibyście zrobić zakupy, to osobiście polecam sklep Gomama. Mają wyśmienity wybór wielu artykułów, przydatnych każdej mamie. Osobiście zamówiłąm tam Chusty dla niemowląt i muszę powiedzieć że to był rewelacyjny zakup, bardzo mi ułatwił codzienną pracę przy moim niemowlaku !

19.09.2016
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Faktycznie nie jest to dosyć opłacalny biznes, choć niewątpliwie przyjemny. Dzieci coraz mniej, lepiej celować w starsze osoby :)

21.09.2016
wypowiedzi: 9
*.ipvnow.com

Ale z drugiej strony dzieci szybko rosną i trzeba kupować nowe ubrania często, a rodzice na dzieci piniędzy nie żałują :)

21.09.2016
wypowiedzi: 9
*.ipvnow.com

Dawniej kupowałam w Ikei, ale przerzuciłam się na sklepy internetowe, bo jest dużo wygodniej, szybciej, no i czasem też taniej. Kiedyś na przykład kupiłam taką szafkę pod umywalkę http://ware-house.pl/komplet-szafka-podumywalkowa-flex-45-biala-umywalka-sonata-aquaform.html, która w stacjonarnych sklepach była przynajmniej o 100zł droższa.

02.12.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli uwielbiacie robić zakupy przez internet to osobiście polecam także sklep internetowy w którym ostatnio robiłam mnóstwo zakupów, ubranka do chrztu i nie tylko. Ciekawa, bogata oferta i wiele promocji to ich największe atuty ! Super Sklep :)

31.07.2017
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie znam tej marki, może lepiej poszukać jakiejs popularnej, która ma już sporą rzesze klientów. Np. http://www.51015kids.eu/franczyza/ ? Uważam, że oferują korzystne warunki współpracy, mozna liczyć na pomoc z ich strony. A marka jest dobrze kojarzona i popularna wśród rodziców.

22.08.2017
wypowiedź: 1
*.113.68.182.airtelbroadband.in

I think my browser is old or not supported for the post, i cant seen any image, but i can read the text and i enjoyed the post you shared

________________

Casio G Shock Watches UK Custom Tailor in Hong Kong Foreign Money Exchange Online

24.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie słyszałem o tej marce, ale jeśli masz lokal, to zacznij handlować taką odzieżą. Lub pomyśl o sprowadzaniu bardziej znanej marki.

28.08.2017
wypowiedzi: 47
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem to dobry pomysł. Oczywiście, jak nie ma 3 innych w tej samej galerii.

05.09.2017
wypowiedzi: 43
*.rev.ndi.net.pl

To raczej dosyć rozbudowany rynek, można znaleźć wiele sklepów zarówno stacjonarnych, jak i tych internetowych

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.