Forum: Jaka zabudowa do punktu kasowego? 1475

przedsiebiorczy 22.12.2005 *.aou83.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
Mysle zeby otworzyc punkt kasowy.
Lepiej w supermarkecie czy gdzies na miescie?
Jak w markecie, to lepiej zabudowe z drewna czy szklo + jakis metal?
Jakie ceny?
Dziekuje wszystkim, ktorzy zechca sie wypoiedziec:)))

Jacek007 22.12.2005 *.abpx40.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Zobacz jak wyglądają zabudowy na stronie PAFu.
www.paf.info.pl
Może coś się Tobie spodoba.

Pozdrawiam

przedsiebiorczy 22.12.2005 *.aou83.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
drewniane wydaja ma sie mniej profesjonalne, szklano-metalowe sa ladniejsze co Wy na to?

piotrek_111 22.12.2005 *.bmy69.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Drewniana czy szklano metalowa to rzecz gustu i nie ma wpływu na Twoje obroty:)Faktem jest, że budkę z płyty zrobi Ci każdy stolarz za niewielkie pieniądze. Takich małych zakładzików co zajmują się zabudową np. kuchni jest pełno w każdym mieście.Natomiast metal plus szkło to droga impreza.

Jarek_R 22.12.2005 *.bxa254.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
Jacek 007 - nie dość że PAF jest protegowany przez ten portal z racji pewnych koneksji to jeszcze Ty uprawiasz taką kryptoreklamę że aż się żygać chce Chłopie wyluzuj. Własnie Twoja postawa motywuje mnie non stop do tego by nie płacić tutyaj ciężkiej kasy za reklamę bo po co skoro promujecie wkółko jednych i tych samuch. Weź wrzuć na luz Strzel se baranka i będzie ci lepiej bo jak widze ciebie i ten PAF mam mdłości.

Jacek007 22.12.2005 *.abpx40.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Jarek_R,
styl Twojej wypowiedzi skłania do refleksji nad poprawną polszczyzną. Jak widać nie każdemu jest dane posiadanie choćby trochę "rozumu".
Napisz co zrobił Ci PAF, że w takim stylu odnosisz się do osób, które mają jak najlepsze skojarzenia z POLSKĄ AGENCJĄ FINANSOWĄ.

Pozdrawiam

przedsiebiorczy 22.12.2005 *.aou83.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
prosze o wiecej konkretow.

Jarek_R 22.12.2005 *.akv242.internetdsl.tpnet.pl

53
ciekawe dlaczego moja odpowedz do jacka została wycięta Znów cenzura na forum się zaczyna ??

Jacek007 23.12.2005 *.195.136.95.142

86
Jarek_R,
być może twoja wypowiedzć została wycięta dlatego, że Twój styl wypowiedzi nie powinien znaleźć się na żadnym forum. Jeżli chcesz uprawiać obrzucanie się błotem to nie licz na pobłażliwość administratora.

Jeżli chodzi o zabudowy to ja polecam już w/w stronę PAFu. ale z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdzają się lokale, a nie punkty sensu stricto. Lokale dwu i tzy - stanowiskowe, takie jak są pokazane na stronie właśnie PAFU (na głównej stronie). Wyglądaję bardzo estertycznie, są funkcjonalne i co najważniejsze można je szybko zdemontować i postawić w innym miejscu.

Pozdrawiam

przedsiebiorczy 23.12.2005 *.atg204.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
ok, masz racje ale punkt na miesie np. gdzies w centrum to durzo wieksze koszta!!!
a w markecie wynajmujesz placisz za czynsz za 4 m i cala reszta Cie nie interesuje.
Ktos moze wie ile to kosztuje?
Mi sie wydaje ze sprawa kluczowa jest zaufanie klientow. Czy maja je oni do PAF?
tego nie wiem.
Moze jakas reklama w TV

Jarek_R 23.12.2005 *.bwj105.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
wątpie czy moja poprzednia wypowiedz sie tutaj nienadaweała skoro Twoje lizodupstwo tu pasuje. Ja rozumiem protekcje tego portalu dla Pafu z uwagi na koligacje rodzinne Ciekaw jestm tylko czy jak dalej sie tak będziesz zachowywał to czy inni dawce sie nie wkurza i przestaną się reklamować bo i po co temat BPH to Ty wyskakujesz z PAF, temat kas Ty z Paf zabudowa Ty z PAF może jeszcze nie długo jak będzie temat o lesnym runie to tez wyskoczysz z PAf i powiesz że ich zabudowy są z ekologicznego drzewa albo cos podobnego a jak bedzie temaat sklepów z tanią odzieża to zapewne powiesz super pomysł ale pomysł PAF z tanimi opłatami jest lepszy ?? Wcale się nie zdziwię . Chłopi euświadom sobie do cholery ze to co robisz jest niesmaczne, niewspomne już tutaj o ogólnie przyjetych normach etyki marketingowej i biznesowej. Podniecasz się PAF i ich meblami Więc poweim cie że ja tak wyglądajace biura mam już od ponad 3 lat do nicg doszły tylko kasy a nie ja w pafie do okienek biurka ale nie podniecam się z tego powodu tak jak Ty Mówisz o ładnych meblach to lepiej zaproponuj bardzo gustwonie wyglądające placówki Dominet Banku, które są skromne i eleganckie. Skończ już z tą tanią propagandą bo obawiam się że i ja i inni dostaną przez Ciebie i Twe mdłe wypowiedzi niestrawności w świeta. Namów swoich przyjaciół z PAF do założenia forum na ich stronie i tam uprawiaj swoją propagandę bowiem tutaj wiele osób chce mówić o wielu innych rzeczach a nie koniecznie o PAF

Jacek007 23.12.2005 *.195.136.95.142

86
Chciałem zkaończyć tą bezprodukrywną polemikę z Jarkiem_R na ostatniej mojej wypowiedzi.
Niestety nie zrobię tego.
Oto kilka uwag do Ciebie.
1. Nie znasz gramatyki języka polskiego, na podstawowym poziomie co już zalicza Cię do osób o zawężonej wiedzy.
2. Używasz określeń ogólnie przyjętych za wulgaryzmy - co świadczy o twoim podejściu do życia, a w efekcie określa Twoje jestestwo.
3. Nie mów więcej o etyce markietingowej, ponieważ jak udowodniłeś to wcześniej nie znasz pojęcia takiego słowo jak etyka.
4. PAF już ma wewnetrzne forum na, którym się wypowiadamy.
5. Nie odpowiedziałeś co zrobił Ci PAF, że tak Cię drażni. Bo coś czuje, że jesteś tym jednym niezadowolonym z życia, któremu nic się nie udaje i próbuje szukać wszędzie winnych.

Tak na marginesie to, Życzę Ci zdrowych i spokojnych, pełnych przemyśleń Świąt.

Pozdrawiam

Jarek_R 23.12.2005 *.bwj105.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
moja gramatyka lub jej brak w odpowiadaniu na twoje wypociny wiąże się z emocjami jakie mam w sobie gdy to czytam Niemów mi człowieczku o etyce bo kiedy ja studiowałem tą problematyke to Ty pewnie na kominiarza jeszcze mówileś zorro Jeśli masz wewnetrzne forum PAF to przenieś swą jakże płodną twórczość na tamto pole i niech tak zostanie Co do paf-u nic mi nie zrobił i do nich nie mam nic Jesli umiejętnie czytasz moje odpowiedzi powinienes to zauważyć Mam natomiast do ciebie - bowiem nikt tu nie uprawia takiej wazeliny jak Ty - a określanie tego po imieniu nazywasz wulgaryzmem Twój problem Podkreslam raz jeszcze Twoje działania są niesmaczne i to mnie wnerwia Przypomne także że właśnie te działania niepozwalają mi na wykupienei reklamy w tym portalu Choć byłem temu bliski ale z uwagi na twe zasługi odpuściłem sobie

Jacek007 23.12.2005 *.195.136.95.142

86
Więc mam małą satysfakcję z tego, że udaremniłem takiej osobie jak Ty zareklamowanie swojej chamskiej firemki.
Dalej robisz błędy i jak widać pseudo "studia" w tym ci nie pomogły.
Kończę te wywody z Tobą ponieważ nie mam zamiaru kopać się z OSŁEM.

relod 27.12.2005 *.xdsl-2442.jgora.dialog.net.pl

nie będę urzywał wulgaryzmów aby kolegi nie urazić jednak zgadzam sie z tym że PAF to SYF i jedyne co przychodzi na myśl gdy słyszę ten skrót to wynioty czyli ......paf

Jarek_R 28.12.2005 *.bxe100.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
relod niezmiernie się cieszę że niejestem odosobniony w tym przypadku Choć do niektórych i tak to niedotrze Coś mi się zdaje że ten gość ma tą samą przypadłośc co babcie kochające Rydzyka Oddadzą życie dla idei Szkoda że nie słusznej Pozdrawiam innych targanych torsjami :-)

Jacek007 28.12.2005 *.195.136.95.142

86
Do Jarek_R nauczyłeś się w końcu pisać poprawnie. BRAWO.
A wracając do meritum, podałem stronę PAFu dlatego, że są na niej zabudowy i każdy kto pragnie otworzyć własny biznes i nie wie jaką zabudowę zrobić może sobie tam podejrzeć. Są tam zabudowy jedno, dwu i wielostanowiskowe. Oczywiście nie jest to jednoznaczne z zaproszeniem do wspołpracy, ale tak się składa, że PAF jako jedyna firma tego typu udostępnia takie zdjęcia. Można obejrzeć stylistykę innych punktów np. Dominetbanku, jak toś tu już przytoczył, chyba Jarek_R. Zapomnia tylko o fakcie, iż chodziło o zabudowę (takiej pomocy szukał założyciel tego tematu), a jak mi wiadomo w Dominetbanku nie ma zabudów, są natomiast stanowiska do obsługi klienta.
Kolejną rzeczą na którą się nie zgadzam jest niekonstruktywna krytyka i nie ma znaczenia czy to PAF czy inna firma.
Mogę polemizować z każdym na temat PAFu (ten temat mnie dotyczy) ale trudno się rozmawia z kimś kto mówi, że PAF jest bebebebe i źle się kojarzy BO TAK.
I jak się domyślam osoby, które tak się zachowują mają się za super wykształconych, biznesmenów i wogóle super i hiper nadludzi wszystkowiedzących.
Więc Jarku_R kto tu bardziej przypomina babcie od rydzyka.
Jeżli chcecie (moi dwaj przedmówcy) porozmawiać o faktach to proszę bardzo, a jeżli jesteście na NIE BO NIE to lepiej NIEBO zostawcie lotnikom.

Pozdrwaiam

j.m. 28.12.2005 *.212.244.57.36

Szkoda, że "biznes po polsku" to znaczy, że nie jest ważne, czy mi się uda, najważniejsze, żeby innym się nie udało. Jacek 007 wskazał firmę,która ma coś do zaproponowania w kwestii poruszanego tematu. Lepiej było by, żeby każdy ocenę w/ swojego gustu zachował dla siebie ewentualnie dla zainteresowanych przedstawił własny pomysł na zabudowę. Chamstwem już jest wyzywanie i wyładowywanie swojej flustracji na jakiejś firmie, codo której sympatyczni przedmówcy jak sami przyznają nic nie mają. Najprawdopodobniej nigdy nie mieli z nią żadnego kontaktu, ale dobrze jest komuś dołożyć, kiedy wiadomo że nie odda, a w dodatku łatwiej jest trafić w dużego.

relod 30.12.2005 *.xdsl-2442.jgora.dialog.net.pl

jeśli ktos jest naprawde zainteresowany zabudową kasową to zapraszam do korespondencji artur.firma@op.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.