Forum o artykule: Targi franchisingowe w Polsce – pogrzebany pomysł? 1475

Anonim 21.11.2002 *.biuro.mega.com.pl

stać Was na więcej...

inna osoba kontaktowa 29.11.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Chyba to wciąz pomysł niepogrzebany, bo znowu dostałam ofertę targów. Tym razem chce zarobić facet z Poronina. Super miejsce na siedzibę firmy - nawet tam kontrolnie zadzwoniłam , ale ciagle odbierało jakies dziecko. Tymczasem wydaje mi sie, że praca dzieci jest w polsce zabroniona. Oj, w strasznych bólach wykuwa sie ten nasz rynek franchisingu. I tak dobrze, ze nie jest strasznie, a tylko śmiesznie.

Michael Mardula 30.11.2002 *.pa153.nowysacz.sdi.tpnet.pl

Nawiązując do wypowiedzi Innej osoby: jak widać nie zabardzo się orientujesz w specyfice organizacji targów! Aby targi przyniosły zysk upłynie kilka ładnych lat organizaji tych targów np. Targi Franchise w Frankfurcie n.M. ( już 13) osiągnęły zysk po 5 latach funkcjonowania.
Co do siedziby mojej firmy ... czy nie jest sprawą udziałowców i Zarządu gdzie firma ma siedzibę?
Co do dziecka w telefonie ... to rzczywiście niedopatrzenie sekretarki, za to mogę Cię przeprosić bo nic o tym nie wiedziałem.
Co do sensu przeprowadzenia targów to na dzień dzisiejszy zainteresowanych tą formą prezentacji firmy jest 60 wystawców z Polski i Zagranicy, więc chyba mają sens?

Pozdrawiam,
M.Mardula

Michał Wiśniewski 02.12.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Przestrzegam przed wszelkimi kontaktami z Michałem Mardułą (vel Michael Mardula), ponieważ ma na koncie próbę skopiowania cudzej własności intelektualnej.

Michael Mardula 02.12.2002 *.pa153.nowysacz.sdi.tpnet.pl

Szanowni Państwo,
Rozumiem, że podupadająca Profit system boi się konkurencji ale żeby zniżać się do poziomu oszczerst i pomówień !?!

Pozdrawiam,
Od urodzenia - Michael Mardula

Michał Wiśniewski 02.12.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Panie Mardula!
To wyjątkowa bezczelność zabierać głos na Portalu, który próbował Pan nielegalnie skopiować!
A swoją drogą złodziej nigdy nie będzie konkurencją dla okradanego...

Michael Mardula 02.12.2002 *.pa153.nowysacz.sdi.tpnet.pl

Panie Wiśniewski!

Niezwykłą arogancją jest oczerniać kogoś bez poznania przyczyny powstania zbieżności, która została wycofana.


Michał Wiśniewski 02.12.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Jestem fanem Pana elokwencji, rzekomo prawniczej. Chętnie poznam przyczyny "zbieżności, która została wycofana".

Michael Mardula 02.12.2002 *.pa153.nowysacz.sdi.tpnet.pl

Z szacunku do osób, które będą czytały to forum, kończe nasze wręcz dziecinne przekomarzania i wzajemne rzucanie obelg.

Co do przyczyn ... może Pan zadzwonić bo zna Pan mój nr telefonu a ja Pańskiego nie.

Mimo wszystko pozdrawiam Pana,
M.Mardula

Xawier 02.12.2002 *.prosie3.acn.pl

Nieźle Panie Mardula, chyba większość "piratów" złapanych z nielegalnie skopiowanymi płytami CD, może cytować Pana, istna perełka - "(...) Niezwykłą arogancją jest oczerniać kogoś bez poznania przyczyny powstania zbieżności (...)" ... hahahahaha niezła zabawa. Tak na marginesie czy jest Pan jakoś związany z Samoobroną :)

stary znajomy 05.12.2002 *.biuro.mega.com.pl

łał, super! to lepsze niz wrestling! kiedy następna walka mardula - wiśniewski? :)))

a juz było nudnawo, wszyscy tylko chwalili i chwalili, aż zasnąć możnabyło

pasikonik 06.12.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Nie spodziewam się ciągu dalszego. Zdaje się, że słoń (wiśniewski) rozdeptał mrówkę (mardula). Poza tym złodziejowi można dać w gębę raz, a od następnych razów gwałtownie maleje satysfakcja. Myślę jednak, że zasługi marduli dla rozwoju przewodów sądowych w sprawach karnych są niepodważalne: nazwanie nielegalnego kopiowania "zbieżnością, która została wycofana" równa się co najmniej "stanowi pomroczności jasnej" w odniesieniu do jazdy po wódce. Pan Wiśniewski od czasu 69 isp i tak złagodniał - mógł przecież mardulę umieścić na czarnej liście.
PS. Ale rzeczywiście ten watek był odświeżający. Tyle pochwał było na tym portalu, że sam ostatnio sie tym zaraziłem. A wiadomo, prawdziwy Kozak wojnę ma we krwi. Na pohybel spokojowi!

Redakcja 28.02.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Martin, nie martw się, nic nie przegapiłeś. Dni franchisingu zostały odwołane przez organizatorów (inaczej przeczytałbyś sprawozdanie na portalu). Organizatorzy zapomnieli poinformować o tym na swoich stronach internetowych.
Targi franchisingowe odbywają się w czerwcu. Więcej informacji znajdziesz na stronie franczyza.pl.

martin 28.02.2003 *.212.160.134.177

Niestety, dowiedziałem się dopiero dzisiaj ,że 21-21. 02.2003 w Warszawie odbyły się "Dni Franchisingowe".Mam pytanie do forumowiczów,czy ktoś bral udział i może skomentować .
pozdr.

przypadek 30.06.2003 *.pa200.plock.cvx.ppp.tpnet.pl

Myślałem że zgubię się na sali Gagarina w PKiN w Warszawie w dniu 26.06.2003??????? A tak prawdę mówiac te TARGI to jakaś pomyłka. Nie mogę się do dziś otrzasnać z wrażenia totalnej kalpy.....!!!!!

Obserwator 01.07.2003 *.vt219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do "przypadku" facet co miałeś na myśli pisząc "kalpa" - bo ostatnio nie jestem na czasie w slangu młodzieżowym.
Moim zdaniem targi udane, faktem jest że było mało wystawców, ale początki zawsze są trudne. Wiem że sukcesem tej imprezy jest to, że wiele sieci chce się wystawić za rok ... sieć w której pracuję również.
P.S. Tak na przyszłosć nie podam nazwy sieci, czy tego czym się zajmuje, żeby uniknąć określeń i epitetów w stylu "kalpa" (choć nie wiem nadal co to znaczy).

Piotrek 02.07.2003 *.212.160.138.190

WSTYD NAJWIĘKSZY to BRAK DOBREJ PROMOCJI IMPREZY - rezultat był do przewidzenia. Myślę że Panowie z PROFITU powinni trochę bardziej przyłożyć się do nagłośnienia medialnego tego typu imprez inaczej będzie klapa

Andrzej Krawczyk (Pan z Profitu) 02.07.2003 *.212.76.35.243

Impreza była promowana na portalu i poprzez własną stronę internetową (franczyza.pl), w magazynie FranchisingInfo, Pulsie Biznesu, Gazecie Wyborczej, Gazecie Prawnej, Gazecie MSP, Twoim Biznesie, Programie 1 Polskiego Radia i kilku innych mediach. Rozesłano kilka tysięcy zaproszeń. Zorganizowano konferencję prasową. Salon Franchisingu odwiedziło kilkaset osób, do których informacja o imprezie jednak trafiła. Trzeba, drogi Piotrku, czytać prasę codzienną i podłączyć sobie internet. Inaczej będzie wstyd i klapa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.