Forum: Biura kredytowe 1482

patyczak 27.12.2005 *.vt82.internetdsl.tpnet.pl

28
Czy ma ktoś wiedzę na temat funkcjonowania biur kredytowych,jakiego rodzaju jest to biznes,prosze o wszelkiego rodzaju informacje.

46adams 28.12.2005 *.bdv15.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Wiatm.
prowadzenie biura kredytowego jeśli ma się troche pojęcia nie jest skomplikowane i dośc łatwe zysk z biura średni. Choć jest juz duża konkurencja.lecz prowizje są dosyć duże bo sięgają 10% i nawet przynoszą niezły zysk. najlepiej chyba podpisać umowę z jakąść duż a agencją lub domem kredytowym. Mozna tez podpisać umowy bezpośrednio z Bankiem.

patyczak 30.12.2005 *.arj106.internetdsl.tpnet.pl

28
Które domy kredytowe lub biura kredytowe są godne polecenia,aby podpisać z nimi umow współpracy?

tomy001 31.12.2005 *.83-145-180-62.cable-modem.tkk.net.pl

8
Ja niedlugo bede podpisywal umowe z CHROBRYm jesli chodzi o kredyt gotowkowy GE MONEY, pozatym chcialbym zajac sie tez kredytami samochodowymi.
Jesli cos wiecie na temat wspolpracy z CHROBRYM i innymi bankami w zakresie sprzedazy kredytow gotowkowych i samochodowych to prosze o opinie. Jak sie wspolpracuje z danymi bankami i na jakie prowizje mozna liczyc?

46adams 31.12.2005 *.bhl7.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Mnie się zdaje ze od Chrobego lepszy byłby Qs są moim zdaniem elestyczniejsi i mają w ofercie tez inne banki.Dobrze jest też podpisać umowe z Fioletem tylko u nich mało kredytów przechodzi ale dają wysoką prowizję.Jeśli dołączyc do tego jeszcze np Profireal to już ma się komplet.mozna działac jesli ktośc ma jeszcze jakieśc dobre propozycje wspólpracy z jakimiść domami kredytowymi lub bankami proszę o podpowiedz szukam jakiegośc banku bez BIKU z obśługa przez internet i dobrymi warunkami(bez MIKOŁOWA)Dotyczy pożyczki szybkiej lub tez kredytów dla firm.

patyczak 10.01.2006 *.arj106.internetdsl.tpnet.pl

28
Witam,
Ma ktoś jakieświeści na temat firmy UNILINK-KREDYTY?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.