Forum: Kasiarze wpisujcie ile macie wplat dzienie. 1475

przedsiebiorczy 04.01.2006 *.asq65.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
Prosze o podanie ile macie dzienie wplat.

adam 04.01.2006 *.195.116.125.10

38
to zalezy od dnia w noramlen czyli pomiedzy wypałatami 20 - 40 szt / dziennie. po wypałatach 30 - 60 sz/dz. mam dwa punkty w dobrym miejscu. obserwuje spadek zainteresowania takimi usługami. niestety

przedsiebiorczy 04.01.2006 *.asq65.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
a po ile masz srednio jedna wplate

jasiek 05.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

c

jasiek 05.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Sorki - przypadkowo nacisnalem dodaj.
Ja mam okolo 120-180 wplat dziennie. Dzialam juz rok na tym rynku. Mam lokal 30m, w ktorym na chwile obecna wprowadzam kredyty i ubezpieczenia.
Prowadze rowniez drobny handel - prasa, papierosy oraz karty - wszystko (z wyjatkiem prasy) w nizszych cenach. Wyszedlem na poczatku z zalozenia i sprawdzilo sie ze wlasnie na tych artykulach mozna sobie wychowac klientow.
Z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej.
Powodzenie zalezy nie od marki pod jaka sie wystepuje, ale od profesjonalizmu obslugi i oprogramowania

hert 05.01.2006 *.80.68.236.145

Ty Jasiek napisz jeszcze że Accadia jest lux (bo masz przecież z tego kasę)i oczerniaj inne firmy,że wkrótce padną, choć tak naprawdę nie wiesz nic, tylko przekazujesz puste slogany.

jasiek 05.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Hert - nigdzie nie napisalem ze prowadze punkt ACC.
Po drugie - gdyby placili za samo pisanie o danej firmie to pewnie nie jeden na tym forum bylby milionerem.
Po trzecie - wbrew twojm blednym odczuciom wiem wiecej niz ci sie wydaje.

relod 05.01.2006 *.xdsl-2442.jgora.dialog.net.pl

też prowadze punkt od ponad roku miałem nawet kiedys dwa (nazwa firmy nie istotna -moim zdaniem jedyna solidna na rynku)nie bardzo wieże w te 180 operacji dziennie punkty miałem w dobrych miejscach i nigdy nie przekroczyłem 75 operacji na dzień ,prawdą jest to ze srednio dziennie wychodzi ok 27- 33 operacje a przyrost miesięczny to kilka operacji w stosunku do poprzedniego miesiąca w takim tempie zarabiac można po kilku latach- ten biznes jest juz mało opłacalny
pozdrawiam wszystkich

jasiek 05.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Relod -to zapraszam do mojego punktu.
Widzisz - ludzie zaczynaja zwracac uwage na wiele szczegolow (czy jest to lokal, czy jakas mala klitka metra na metr), czy jest komputer, czy potrafimy udowodnic (i ile czasu nam z tym schodzi) kiedy dany przelew zostal faktycznie zrealizowany.
Badzmy szczerze - wiele punktow traci klientow z powodu braku odpowiedniego zaplecza Nie wystarczy tylko wpisac przelew i wyslac go - trzeba rowniez umiec stwierdzic kiedy dotarly pieniadze na konto odbiorcy (co niewiele firm potrafi). Wierzcie mi - prawie kazda firma-odbiorca pomimo ze ma pieniadze nie ksieguje ich w czasie i upiera sie, ze to niemozliwe. Mam na to niezbite dowody.

hert 05.01.2006 *.80.68.236.145

Ok,Jasiek, podaj jakieś wiarygodne info o tym że któraś z obecnych firm-centrali wkrótce się przekręci.Tylko nie opieraj się na hasłach które są zamieszczane na forum, bo(forum) jest cholernie stronnicze a wypowiedzi osób będących na forum reprezentują interesy danej firmy lub mają zaszkodzić innej.Tak więc fakty (a nie hasła)-jeśli je znasz-zapewne w ten sposób uchronisz innych przed podjęciem słusznej decyzji-czy wejść;czy się ewakuować.

przedsiebiorczy 06.01.2006 *.ate202.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
Jasiek, ludzie musza miec zaufanie do Twojego punktu. Jakie byly Twoje poczatki?
ile miales wplat w pierwszych miesiacach?
jaka masz konkurencje jesli chodzi o wplaty?
jakie masz prowizje za wplate?

jasiek 06.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Moje poczatki nie byly latwe - jak kazdego. Wpierwszych miesiacu mialem 15-30 wplat dziennie. po pol roku - okolo 60-80, po roku - 90-180.
Zaufanie - ma sporo osob, ale ciagle na to pracuje - i nie bylo latwo.
Konkurencja - w moim miescie sa 3 mieszka, dwa okienka kasowe oraz moja firma.
Prowizja za wplaty - od 0,85 gr do 2 zl

Najwazniejsza rzecz, ktora pozwolila mi zapracowa na dobra marke to fakt, ze sam sie zajmuje wszystkimi przelewami i sam je realizuje - bez posrednictwa centrali jak to mialo miejsce we wszystkich firmach, ktorych dotyczyly afery.

przedsiebiorczy 06.01.2006 *.ate202.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
Obok mojej, ewentualnej lokalizacji punktu kasowego jest bank. Oplaty sa 3zl za rachunek a napis przy wejsciu jest dobitbny: NIE RYZYKOJ, PLAC W BANKU!! ja planuje kada wplate po 1 zl Bede musial stoczyc walke z Bankiem:)))

przedsiebiorczy 06.01.2006 *.ate202.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
Jasiek a czy mozna u Ciebie doladowac komorke?
Jesli tak, to prosze napisz ile z tego masz miesiecznie.

hert 06.01.2006 *.80.68.236.145

Szanowny Jaśku-poproszę o odpowiedź.podaj wiarygodne źródło informacji..prosimy

przedsiebiorczy 06.01.2006 *.ate202.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
hert, tez zamierzasz startowac w branzy kasowej?

CT449 06.01.2006 *.acp97.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hert: obserwuj rynek, będziesz wiedział co się dzieje w której firmie. Tego na pewno nie dowiesz się ze stron poszczególnych operatorów. Uważni wiedzą, że jedna z dużych sieci jest na wykończeniu. Odchodzą franszyzobiorcy, a nowych zasadniczo nie ma. Jeśli jestes w branży to powiem jedno: Giżycko. I powinieneś wiedzieć wszystko.

Jeśli jesteś nowym biorcą Mieszka - cóż, nie zazdroszczę.

W temacie liczby przelewów: ludzie.. jesli po pół roku nie ma średniej powyzej 100 wpłat to trzeba zamykac ten interes.
Adam: nie opowiadaj, że to dobra lokalizacja, jesli masz po 40-60 wpłat. Dobra byłaby wtedy, gdybyś miał nie mniej jak 150 dziennie. Na moim punkcie po 11 miesiącach było w grudniu 3000 przelewów (bez 3szt chyba), a nadal się zastanawiam czy to dobre miejsce.

przedsiebiorczy 06.01.2006 *.ate202.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
3000 wplat, to niezle wedlog mnie!
a dopiero startuje w tej tematyce.

CT449 06.01.2006 *.acp97.neoplus.adsl.tpnet.pl

3000 - to nie jest 'nieźle'... to jest jeszcze 'znośnie'. Zaprzyjaźniony punkt na jednym okienku zrobił w grudniu 6020 przelewów (aż zadzwoniłem żeby się dowiedzieć). A inny robi regularnie 4500 - 5500 przelewów - i co ciekawe - jest na piętrze w niepozornym budyneczku. A ludziom chce się tam wchodzić.

Zgodzę się z tym, że trudnej zaistnieć na tym rynku niż kiedyś, ale to nie znaczy, że się nie da...

RELOD: gdzieś popełniłeś błąd. Albo system w oparciu o który pracujesz jest wątpliwy. Ten rynek zdecydowanie łapie drugi oddech, chociaż trochę inaczej niż przewidywali to 'znawcy' jeszcze rok temu. Zastanów się, co jest nie tak.

Jasiek: byłem / widziałem. Tak to powinno funkcjonować.

przedsiebiorczy 06.01.2006 *.ate202.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
Bardzo ciekawe rzeczy piszesz, ale gdzie lezy podstawa sukcesu?
Gdzie Ty ja widzisz?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.