Forum: Kasiarze wpisujcie ile macie wplat dzienie. 1475

CT449 14.02.2006 *.act90.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik: wiesz, że tak jest ? Czy przypuszczasz, że tak jest ? Przelewy ktore ja obsługuje wpłacam rano, o 9-10.00 a po 12.00 są już u klientów. One nie leżą na koncie, więc coś Twoje założenie tu się nie sprawdza.
Oparłem się na wczesniejszych wyliczeniach. 20 tys zł na 24 godziny to 2,19 zł. Licząc, że to jest week - 48 godzin, czyli 4,38. Licząc 52 tyg w roku - 227,95 gr. W tym samym czasie na prowizjach od przelewów powinienem zarobic (założenie:licząc 200 na dzien) około 240 000 zł. Myślisz, że warte świeczki jest jakiekolwiek kombinowanie za 227,95? (czyli 19 zł za miesiać) Za te 19 zł to ja wolę, żeby moje przelewy szły natychmiast, a nie żeby leżaly.
Jak napisałem: moje przelewy nie czekają. Pewnie przy takich 'lokatach' można negocjować. Nawet na pewno można, tylko pytanie czy znasz kogos, kto ma coś unegocjowane ? Bo negocjować - to chyba zawsze można.

PS.
Gdyby to był taki intratny proceder - Grosik by nie upadł i inne firmy z zarządzaniem centralnym również nie miałyby problemów. One mają zdecydowanie większe zasoby do 'leżakowania'. Podaj proszę swoje wyliczenia jak by to miało być.

hert 14.02.2006 *.80.68.236.145

do przedmówcy.Jeśli piszesz że pieniądze trafią do klientów po 12-stej to chyba masz na myśli godz. 17, 19, albo nastepny dzień (w przypadku pko bp)bo innej opcji nie ma.Nie upiększaj naszego systemu rozl.miedzybankowych bo taki nie jest!

CT449 14.02.2006 *.act90.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ok. Niech będzie, że po 12 to 17 (bo to zgodne z prawdą). Bardziej chodzi mi o to, że o 12 juz ich nie ma po stronie mojego banku, czyli one nie leżakują w nim. (albo ja się mylę - jesli tak - proszę o info gdzie)

Magik 15.02.2006 *.user-12lc1p8.cable.mindspring.com

374
Witam,
Do CT449.
"Przelewy ktore ja obsługuje wpłacam rano, o 9-10.00 a po 12.00 są już u klientów. One nie leżą na koncie, więc coś Twoje założenie tu się nie sprawdza" - czyli co, wplacasz utarg z danego dnia na drugi dzien, bo jesli tak, to nie zrozumiales tego o czym ja pisalem i nie dotyczy to twojego sposobu pracy (i bardzo bobrze)
Moje uwagi nie dotycza kwoty 10tys zl tylko wysokich kwot jakimi moga operowac firmy sieciowe lub osoby posiadajace pare punktow kasowych.
Co do negocjacji lokat, to znam takie osoby i firmy, ktore np. a nie bede pisal bo jakis sie znowu uczepi.
Magik

przedsiebiorczy 16.02.2006 *.apb126.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
od 500000 na lokate overnight na 4%
to wychodzi 55 zł + weekendy no jest tego troche:)

Magik 17.02.2006 *.user-12lc1p8.cable.mindspring.com

374
Witam,
Jak zwykle nie czytacie tego co pisze, a kolega "przedsiebiorczy" widzi tylko 4%, a o innych zyskach z takiej lokaty nic niewie np. o przelewach realizowanych przez bank po jego kosztach itp, itd.
Magik

PS. "i to by bylo na tyle" wiecej juz nie bedzie na ten temat.

przedsiebiorczy 17.02.2006 *.ant99.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
a szkoda:( , masz racje jest napewno sporo sprawa z bankowosci o ktorych nie mam zielonego pojecia:)

pozdrawiam:)

jestes jeszcze w USA?
Twoj post o podatkach w NY, ten o butach pokazałem rodzinie, ( wszyscy przedsiebiorcy)
i byli naprawde zaszokwani i zdziwieni:))

niegra 18.02.2006 *.gate.malnet.pl

4
mam pytanie do niezaleznych przyjmujecie zus i rtv?
ps.nareszcie wolny!!!

GRA 18.02.2006 *.acfo4.neoplus.adsl.tpnet.pl

do niegra
tak
gratulacje decyzji

robertus 18.02.2006 *.xw90.internetdsl.tpnet.pl

3
Do niegara
Zusy i US tak.Ale RTV nie,ponieważ sa problemy z naliczaniem odsetek . Ostatnio był na ten temat artykuł w gazecie prawnej.

GRA 19.02.2006 *.acfo77.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co do RTV są terminy których nie można przekraczać, dotyczy to wszystkich nawet jeśli robisz opłatę na poczcie. Opłata jest po normalnej cenie i z odsetkami.

jasiek 19.02.2006 *.NAT-3.vlan.euronet.net.pl

Ja przyjmuje RTV - ale tylko w terminie (czyli do 25-tego kazdego miesiaca).
Rozmawialem z kierownikiem kartoteki na poczci ew moim miescie - powiedzial ze prawnie moge przyjmowac tylko wplaty w terminie. Potem nalezy naliczyc odsetki, a do tego upowazniona jest tylko poczta polska.

niegra 19.02.2006 *.gate.malnet.pl

4
czyli do 24 włącznie?

jasiek 20.02.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Do 23 wlacznie (u mnie przelewy ida 2 dni robocze).
Natomiast jesli termin platnosci wypada w dzien wolny od pracy - wowczas prawnie zostaje on przesuniety na pierwszy kolejny dzien roboczy.

robertus 25.02.2006 *.xw90.internetdsl.tpnet.pl

3
wracając do głównego tematu, to po ile macie wpłat dziennie, i w jakich kwotach?

niegra 26.02.2006 *.gate.malnet.pl

4
do 200 wpłat czasem nawet wiecej

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.