Forum: Zielone okienko 1483

Alchemik 06.01.2006 *.cqd15.neoplus.adsl.tpnet.pl

Owszem Żaba udostępnia taką usługę ale z tego co wiem nie działa ona jeszcze we wszystkich sklepach.

piotrek_111 06.01.2006 *.bna25.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Hehe, Świtalski ( Elektromis i związane z tym historie)zwietrzył świeżą kasę :)))

46adams 07.01.2006 *.bgh44.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Mam tu naprzeciwko agencji BPH żabkę i włascicielka na samą myśl o przyjmowaniu wpłat dostaje ataku wścieklizny mówi że za wpłatę ma mieć 50 gr a zejdzie jej z jedną wpłatą ok 5 minut więc nawet nie zwrócą jej się koszty

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.