Forum: Targi On-line 1475

Cichy kawiarniany 21.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

No i własnie: w domku, przy kawce, lub w pracy przed kompem dowiem się tego samego, po co musiałbym jechać do Warszawy. A jak będę zainteresowany licencją to się umówię telefonicznie.

Redakcja 22.10.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Zainteresowanie Targami On-line jest ogromne. Oglądalność portalu wzrosła dwukrotnie w ciągu ostatnich dni. Odbieramy dużo maili i telefonów w sprawie targów. Dziękujemy i zachęcamy do oddania głosu na wybraną sieć.

Jeśli macie Państwo pytania w sprawie targów przypominamy telefon i mail do redakcji:
tel. (0-22) 817 84 52
e-mail: redakcja@franchising.info.pl

kwaśny 22.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Na obecnym etapie rozwoju rynku fraczyzy targi on-line mogą nawet na lata zastąpić klasyczne imprezy. na razie czekam, jak się udadzą te w internecie.

wacław 22.10.2002 *.212.76.35.243

Świetny pomysł! Już kilka razy wybierałem się na niby-targi, które nigdy nie dochodziły do skutku.

Jurek, przedsiębiorca 23.10.2002 *.biuro.mega.com.pl

Dość ciekawy pomysł, miejmy nadzieję że będzie takich więcej, bo stronka trochę się nam zakurzyła. Nie bardzo jednak widzę podobieństwo do targów - tym bardziej prawdziwych (tzn. w "realu")???
Chciałbym się spotkać z kilkoma firmami, porównać menadżerów, dlaczego niby mam wybrac tylko 1? Poza tym są sprawy, których nie omówię mejlem czy na czacie, tymbardziej podobnego zdania będzie franczyzodawca. Bardziej nazwałbym to konkursem popularności, który służy chyba głównie w celu mierzenia skutecznosci reklam na portalu, ale raczej nie kontaktom i rekrutacji poważnych biorców licencji...

Czarek 23.10.2002 *.ptp140-2.dostep.pl

Panie Jarku franczyzodawcom również zależy na pełnej prezentacji swojej oferty, jednak z doświadczenia jakie nabyli na rynku wynika że na takich targach wystawia się w Polsce góra 10 sieci franchisingowych, a potencjalnych biorców jest jeszcze mniej. Propozycja portalu pozwala przyszłym biorcom uzyskać podstawowe informacje o danej sieci i wybrać tę z którą będzie prowadził już konkretne rozmowy na temat współpracy (zasadniczo mało umów franchisingowych podpisuje się na samych targach, służą one raczej prezentacji sieci a tę własnie funkcję będą pełnić targi on-line).

organizer 23.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Zdenerwowałaś mnie Redakcjo. Chcielismy zorganizaować zwykłe targi, ale po pomyśle Targów On-line bedziemy musieli sprawę przemysleć. Może mozliwa byłaby nasza współpraca przy targach? Nasza firma ma doswiadczenie. Moze warto wspólnie pociągnąć ten temat?

Redakcja 23.10.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Jestesmy otwarci na profesjonalne propozycje. Proszę wysłać mail na adres p. Arkadiusza Słodkowskiego aslod@profitsystem.pl.
Moze po naszych rozmowach zdenerwowanie zniknie?

inwestor 25.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Targi On-line. Jestem za, ale spotkania muszą byc na tyle często, zeby ktoś przegłosowny nie musiał czekać roku na swoją sieć.

Redakcja 25.10.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Będzie tak, jak piszesz. Szybkie głosowania, mozliwie częste spotkania. Sieci jest jednak kilkadziesiąt i czasem trzeba będzie poczekać. Na pewno jednak krócej niż na zwykłe targi:)

Kamikadze 25.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Podoba mi się pomysł targów on-line, tym bardziej, że jestem bardzo zajęty, dużo podróżuję i nie miałbym czasu odwiedzić targów w realu.

KOSP 25.10.2002 *.pc185.koszalin.sdi.tpnet.pl

Mnie również podoba się pomysł "targi on line"

MONA 28.10.2002 *.minus.bresa.com.pl

Mnie też się podoba.Mam jednak pytanie - kiedy koniec pierwszego głosowania i wybór firmy.

Redakcja 28.10.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Koniec pierwszej tury głosowania w piątek, 8 listopada. Dyżur targowy w ciągu 2 następnych tygodni: musimy zebrać pytania do wybranej sieci i umówić się z jej przedstawicielem. On z kolei musi mieć czas się przygotować.

Zainteresowany 29.10.2002 *.prosie8.acn.pl

Jak rozumiem każda z sieci wcześniej czy później będzie uczestniczyć w tych targach (głupio by było gdyby jedna sieć stale była na "tapecie") - droga redakcjo czy nie lepiej będzie już stworzyć na portalu jakiegoś miejsca gdzie zainteresowani będą przesyłać wam przygotowane pytania związane z daną siecią. To znacznie przyspieszy całe przedsięwzięcie.

Sebi 29.10.2002 *.pq47.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Popieram Zainteresowanego.

Sebi 29.10.2002 *.pq47.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

I jeszcze jedno, proponuję w ankiecie portalu obok tych pasków założyć dokładne liczniki osób głosujących.

Mycha 31.10.2002 *.proxy-eth0-bpnet.demo.pl

Tak właściwie, to nie wiem po co taki rozgłos wokół tych targów , bo każdy kontakt indywidualny z dawcą myślę, że dałby to samo a może więcej.
Ludzie, co się dzieje z tym forum . Obserwuje je już pół roku i wyraźnie brakuje w nim konkretnych wypowiedzi, szczególnie osób mających do czynienia na codzień z franchisingiem (z akcentem na biorców).Może oni po prostu boją się wypowiadać, bo jeśli zdarzy się,że ktoś coś już powie to podejrzewa się go np.o kryptoreklamę i od razu atakuje. A może tylko garstka biorców wie o istnieniu takiego Forum ? Proponuję by w tym obszarze Redakcja wykazała się kreatywnością! A co z tą gazetą o franchisingu ? Przecież zainteresowanie nią było spore?A może jakiś programik wspomagający rozwój franchisingu w Polsce ?
Podkręćcie tempo Państwo bo konkurencja będzie miała co robić.

pasikonik 31.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Już drugi raz na tym forum pojawia się jakiś malkontent, który obraża co się da: uczestników forum, franczyzobiorców i portal. Czy to jakaś choroba? Mycha, sam sobie zaprzeczasz: chcesz zeby sie więcej działo i jednocześnie masz pretensje, ze jest za duzo szumu przy Targach On-line. Jak masz super pomysły to je zrealizuj, a nie postuluj pod cudzym adresem. Albo idź na wódkę i tam utop smutki.

LOGO 31.10.2002 *.pc216.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Uważam , że Mycha ma zupełną rację.Narazie prowadzone są na forum "gadki-szmatki" typu:
-lubimy jogurty
-lubimy ciasteczka
-nie podobają nam się buty lub bułeczki firmy X
Za dużo wg mnie jest głupkowatych pogawędek a zbyt mało faktów.
Mam wrażenie jakby większość osób chciała sobie tylko porozmawiać(może nich lepiej wskoczą na czat)
Brak przede wszystkim wypowiedzi franczyzobiorców,ich doświadczeń itp. aby łatwiej nam (przyszłym biorcom) było podjąć decyzje.
Czytam te wypowiedzi juz ponad pół roku i nic z nich nie wynika (same pogawędki).
Chyba nie po to ten portal został stworzony!!!
Czekam na wypowiedzi poważnych "Biznesmenów".


Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.