Forum: RUCH- cienie i blaski 1475

efendi 17.01.2006 *.aaop221.neoplus.adsl.tpnet.pl

18
Witam! Na początku miałem zamiar wejść w Kolportera ,ale po przeczytaniu na tym forum wypowiedzi na temat tej firmy pozapalały mi się "kontrolki"! Czy ma ktoś może doświadczenie z RUCHem? Jeżeli tak ,to proszę o podzielenie się nim. Pozdrawiam!

piotrek_111 17.01.2006 *.ble250.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Mój kolega kilka lat temu prowadził kiosk ruchu. Z tego co opowiadał na początku było fajnie. Przywieźli mu na posesję budę za której dzierżawę płacił 50 zł miesięcznie. Dostarczali prasę i nie stawiali żadnych warunków. Resztę towaru kupował gdzie chciał. Jeździł więc po zabawki i inne takie duperele do różnych hurtowni aby kupić taniej. Po jakimś czasie ruch zaczął się dopierdalać i chciał kolegę zmusić nową umową do kupowania w swojej hurtowni.Oczywiście ceny tam były bardzo niekorzystne. Z tego co mówił kolega po opłaceniu pracownika zostawały mu z tego jakieś grosze więc miał pretekst aby zlikwidować ten kiosk co też zrobił. Inna sprawa, że lokalizacja nie była przy przystanku autobusowym tylko w prywatnej posesji trochę na uboczu więc niezbyt się opłacało tak czy inaczej. Ale to było kilka lat temu teraz może być zupełnie inaczej. Najlepiej weź wzór umowy którą masz podpisać i przeanalizuj. Tak będzie lepiej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.