Forum o artykule: Znaczny spadek obrotów 1482

Adam Deresiewicz- Skarbonka 18.01.2006 *.host-81-190-120-52.gdynia.mm.pl

8
Spokojnie
taki spadek % jest w obszarach "spalonych" firmami nieuczciwymi(grosz, grosik itp), a i to nie zawsze- paradoksalnie w jednym z miast gdzie był grosik po jego upadku obroty raptownie wzrosly. Prowadzę od 7 lat statystykę(jeszcze z czasow punktów PKO) i widzę że spadki i wzrosty nie odbiegają od normy sprzed upadku Grosika. Są spowodowane cyklami gospodarstwa domowego.
pozdrawiam

piotrek_111 19.01.2006 *.bkz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Pozostaje współczuć uczciwym firmom działającym na terenie Białegostoku. Trudny rynek się tam zrobił ???

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.