Forum: Sieć na wsi 1483

Wiesiek 21.10.2002 *.pb48.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl

Szukam porady dotyczacej sieci działajacej na wsiach miejscowosc moja liczy około 2000
osób położona niedaleko Tarnowa woj. Małopolskie w okolicy jakieś 12 km od mojego sklepu działa sieć Leader Princce jezeli dobrze napisałem i to działa z powodzeniem
Mój sklep ma powieszchnie 70m kw.a po przeróbce drobnej około 90m kw. położony w dość dobrym miejscu myślę o Groszku ale nie wiem co to za sieć jezeli ktos jest w temacie prosze odpiszcie

Marcin 22.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Zagłosuj na Groszka w Targach - jak go zaproszą to będziemy mieli okazję pogadać. Ja też jestem ciekawy tej sieci i Chaty Polskiej.

Marcin 22.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Pytanie do redakcji: dlaczego jedna osoba nie może głosować na dwie sieci?

misiek 22.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

No własnie? Może dlatego, ze na jednym dyżurze targowym będzie jedna firma? Zagłosuj z innego komputera.

Emil 22.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Groszek to duża polska spółka Eldorado. A jakie masz obroty w swoim sklepie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.