Forum: Realne dochody ajenta Żabki 1482

cristo 30.01.2006 *.atm.ssnet.pl

1
Witam
Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z Żabką. Mam już wiele informacji lecz zastanawia mnie fakt dochodu ajenta. Z tego co przeczytałem ajent otrzymuje 2000zł podstawowego dochodu + 10% marży. U tu jest moje pytanie. Czy te 2000 jest prawdą. Czy 10% marży to oznacza 10% z obrotu (zakładając widząc ceny w żabce że mają 30% narzutu). Czy te 10% marży to wynosi 10% z 30% narzutu.
Proszę o odpowiedzi zgodne z tematem a nie typu "Żabka jest fe i do du..."

Magik 31.01.2006 *.user-12lc1rb.cable.mindspring.com

374
Witam,
o ile pamietam to ty pokrywasz straty remanentowe ze swojego dochodu, zaba bierze kase na czysto, wiec moze ci niewiele zostac.
Sa to dane ze znanej mi umowy, ale moze sie cos zmienilo.
Magik

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.