Forum: Czy warto : Piekarnia Pod telegrafem

22.10.2002
Tomasz
*.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl

Czy warto inwestować w licencje, jaki jest czas zwrotu kapitału?
Czy ktokolwiek z odwiedzających to forum jest w stanie odpowiedziec na moje pytania.
tomasz

23.10.2002
Marcel
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Warto jak najbardziej.Sam nie posiadam takiego punktu, ale z opowieści rodzinnych wiem, że warto. Ludzie i tak będą jedli chleb i tak.

23.10.2002
Darek
*.dostep.pl

A ja nie tylko z opowieści rodziny wiem że ludzie jak są głodni to zjedzą wszystko :) a problem nie w tym co kto je, tylko czy inwestycja jest opłacalna, bo może się okazać że chleb z tej pikarni jest drogi i ludzie będą kupować pieczywo w innym sklepie ...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.