Forum: Franchising jako inwestycja 1475

makler 10.02.2006 *.bov165.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
ja traktuje franczyzę jako typową inwestycję, tzn. posiadam kapitał, który chciałbym zainwestować (50-70tys. zł), więc szukam sposobu, aby te pieniądze dały jak największą stopę zwrotu. Co radzicie?

marek28 10.02.2006 *.83.16.178.170

6
Złe pytanie zadałes bo inwestowac mozes w wsystko... Pierw zrob analyze w jakim terenie chcial byłs otworzyc biznesu a wtedy za dobry lokuum i co jeste brakuje

przedsiebiorczy 11.02.2006 *.apb163.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
franczyza to nie tylko inwestycja to takze sposob na zycie, jezeli bedziesz traktowal biznes tylko jako inwestycja, to z zalozenia bedziesz traktował to wszysto instrumentalnie, tak sie nie da. W biznes trzeba włozyć max. wysiłku i zangarzowania. Nie mozesz zrobic tak, ze zostawiasz firme na miesiac i nia sie nie interesujesz.
Musisz ciagle sledzic jej poczynania.

jak masz 60-70 tys. to ja bym ci radził fundusz inwestycyjny daje min. 15% w sakali roku a niektore nawt 30%
pieniadze pracuja a Ty o nic sie nie martwisz, mozesz spokojnie robic to co robiłes.

pozdrawaim

MK 12.02.2006 *.bix124.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taki zysk przynoszą tylko fundusze inwestujące w giełde i chyba stąd masz taki informacje.
A giełda to nic pewnego i pamiętaj że może też stracić.
Skoro ulica mówi już o giełdzie to nic dobrego nie wróży

makler 20.02.2006 *.bnz92.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Właśnie mnie o to chodzi, że mam pieniądze na zbyciu(ponad 60 tys.) i chciałbym żeby stopa zwrotu była jak największa. W chwili obecnej gram na giełdzie i sporo zyskałem, ale nie wydaje mi się żebym mógł tak dalej zyskiwać stąd moje zainteresowanie franchsingiem. Rozumiem, że musze to kontrolować, ale nie mam zamiaru siedzieć w tej firmie 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, bo jeszcze się edukuję, nie oznacza to jednak że nie będe tej firmy kontrolował..

bartek 21.02.2006 *.c-68-45-177-110.hsd1.nj.comcast.net

4
ja niestety musialem przerwac edukacje, zeby zajac sie biznesem,ale moze kiedys do niej powroce...
A mialo byc tak pieknie!
W co inwestowac,mysle ze wszystko zwiazane z energia (gaz,biopaliwa itp)

makler 21.02.2006 *.bqe129.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Zanim miałbym wybrać branże i strategie rozwoju firmy to chciałbym wiedzieć jak to wygląda później, tzn. jak wygląda zaangażowanie (np.czasowo) w tą firmę po czasie kilku miesięcy? Jeśli ktoś tu już jest franczyzobiorcą to bardzo bym prosił o kontakt. Jeśli ktoś może to niech zostawi swoje gg tutaj albo napisze do mnie: wit9@op.pl lub gg 6032865 Z góry dzięki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.