Forum: Kancelarie Krislex - czy warto?

10.08.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ostatnio też musiałem skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika bo zawiła sprawa mi się przydarzyła. Kancelaria prawna wrocław - poszedłem do rady prawnego z Aquila & Przywóski. Wszystko wytłumaczyli w merytoryczny i opanowany sposób. Potem nie inaczej sprawa pozytywnie rozstrzygnięta.

22.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W tak kiepskiej kancelarii byłeś że to się w głowie nie mieści. Jedyna Kancelaria adwokacka Wrocław która jest godna uwagi to ta prowadzona przez Panią Babiak. Znają się tam na wszystkim, ma pod skrzydłami specjalistów z różnych dziedzin prawa ;)

19.09.2017
wypowiedzi: 168
*.play-internet.pl

Nie znam zupełnie. Wiem natomiast, że opinie o EuCO są naprawdę dobre.

09.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No wiadomo, że każdy poleci tego z którego usług korzystał i udało mu się no. wygrać sprawę. Ja osobiście miałem 2 sprawy w sądzie i udało mi się wygrać z pomocą prawnik Wrocław. Ale to też zależy skąd jesteś. Niesprecyzowane w pierwszym poście ;) 

10.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mnie cały czas obłsuguje Kancelaria Antczak i powiem ci że warto mieć taką zaufaną kancelarie która ogarnie wszystkie twoje sprawy. 

14.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj no czy warto, zawsze warto korzystać z pomocy prawnika czy adwokata kiedy sytuacja tego wymaga. Mi pomaga Anna Kseń w sprawach związanych z prawem. Firma jest zadowolona z usług. Z podanej kancelarii w temacie nie korzystałem, ale jeśli jak widzę komentarze są spoko uważam że również warto polecić ;) Każdy ma swojego sprawdzonego prawnika czy adwokata ;) tak najlepiej 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.