Forum: Kancelarie Krislex - czy warto?

10.08.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ostatnio też musiałem skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika bo zawiła sprawa mi się przydarzyła. Kancelaria prawna wrocław - poszedłem do rady prawnego z Aquila & Przywóski. Wszystko wytłumaczyli w merytoryczny i opanowany sposób. Potem nie inaczej sprawa pozytywnie rozstrzygnięta.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.